Divadlo LA KOMIKA v Bratislave - vstupenky na predstavenia podľa vlastného výberu 1+1 zadarmo

26x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Bez smiechu neodídete!

Je veľmi ťažké byť cisárom a určovať módne trendy! Presvedčí vás o tom rozprávka Cisárove nové šaty. Itečkár Gusto vám poodhalí, čo sa skrýva za oponou života dokonalej geishe v predstavení Sprostitútky - Slovak Geisha Story. Ak máte chuť na niečo bláznivejšie, Čakanie na Gotta vás neunudí. Pri tejto komédii plnej postáv, prevlekov a neriadeného humoru sa poriadne pripútajte! My sa postaráme o vstupenky 1+1 zadarmo. Bratislavské divadlo LA KOMIKA zas o poriadnu šou. A vy sa už len príďte poriadne zasmiať!

Ako ušetríte?
Napríklad 1 vstupenka na predstavenie Čakanie na Gotta stojí 15 € (2 vstupenky 30 €). Kúpou špeciálneho kupónu 1+1 však získate druhú vstupenku zadarmo - spolu teda zaplatíte iba 19,50 € (15 € vstupenka + 4,50 € špeciálny kupón). Celkovo ušetríte až 11,50 €, ktoré môžete využiť na ďalšie predstavenia alebo aj na pivko po divadle. Dobré, čo poviete? :)

V skratke

 • zľava na špeciálne vstupenky 1+1 na predstavenia divadla LA KOMIKA
 • rozprávky pre deti Červená Čiapočka, Cisárove nové šaty, O Jankovi a Marienke
 • viacero komédií pre dospelých
 • ​známi slovenskí herci
 • tip na darček

 

Platnosť kupónu

do 30.06. 2019

Výhody Tovaru Extra

 • tovar z tejto ponuky je expedovaný priamo zo skladu ZaMenej.sk
 • garantujeme vašu spokojnosť
 • tovar pri balení kontrolujeme, odosielame ho nepoškodený
 • 2-ročná záruka a 14 dní na vrátenie
 • kupóny slúžia len ako potvrdenie o úhrade, nie je nutné ich tlačiť ani posielať
 • možnosť nakombinovať produkty z celej sekcie Tovar EXTRA a získať poštovné zdarma

Podmienky

 • pri zakúpení jednej vstupenky v pokladni LA KOMIKA a predložení špeciálneho "kupónu 1+1" dostane zákazník druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zdarma
 • nutnosť vymeniť kupón ZaMenej.sk za špeciálne kupóny 1+1 - vymeniť si ho môžete ihneď po doručení v Bratislave na Dunajskej 4 (Po - Pia: 9:00 - 17:00 hod.) do 31.5.2019
 • v prípade voľby "zaslanie poštou" dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, vstupenka vám bude automaticky zaslaná na vami uvedenú adresu, poštovné a balné v rámci SR 1,60 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzený počet kupónov
 • predaj vstupeniek je podmienený voľnou kapacitou divadla
 • adresa divadla: LA KOMIKA, Michalská 5, 811 01 Bratislava, www.lakomika.sk

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk

Hodnotenia zákazníkov

ZaMenej.sk Produkty

Excelentné

4,50 z 5 (2x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (2 / 2)

 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
 • 2
 • 1

V cene kupónu za 4,50 € je zahrnuté:

 • 1 x špeciálny kupón "1+1 zadarmo" na predstavenie divadla LA KOMIKA podľa vlastného výberu, s ktorým získate pri nákupe jednej vstupenky druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zadarmo 

 

Pri zakúpení jednej vstupenky v pokladni LA KOMIKA a predložení špeciálneho kupónu 1+1 kupónu dostane zákazník druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zdarma.

 

Čakanie na Gotta

Nikdy ste netúžili nahliadnuť do zákulisia natáčania seriálov? Alebo do zákulisia súťaže Miss? Alebo čo tak pozrieť sa ako na mieru vyrábajú tí známi a slávni moderátori, ktorých vidíte v televízii? Čo ak je všetko inak, ako si myslíte? A aby nebolo málo ešte to trocha okoreníme kusom bláznivej ezoteriky, zdravého aktivizmu za práva zvierat, kulinárstva a uvidíte aj mačku na javisku! Šialená komédia plná postáv (Slávka Halčáková, Karin Hajdu, Renáta Ryníková, Štefan Martinovič a Tomáš Palonder), prevlekov a neriadeného humoru. Pozor budú padať aj expresívne výrazy, tak sa pripútajte, začíname!

Hrajú: Slávka Halčáková, Renáta Ryníková, Karin Haydu, Štefan Martinovič, Tomáš Palonder, Miro Málek

Autor a réžia: Karol Vosátko

 

Bohyňa vo vani

Dokážete si predstaviť, čo by sa asi tak muselo stať, aby ste sa dnes mohli stretnúť s Ľudom Štúrom v jeho pôvodnej originálnej verzii? Aká šialená zápletka by z toho mohla vzniknúť? Tak si predstavte dvoch mladých ľudí, samozrejme muža (Peter Brajerčík) a ženu Bohyňu vo vani (Renátu Ryníková). Aby sa nám to ešte viac skomplikovalo sú novodobí gangstri na úteku pred spravodlivosťou, lebo v opojení zmyslov vyviedli jednu bláznivú vec. A do toho úteku sa im veľmi zvláštnou náhodou pripletie práve Ľudovít Štúr (Štefan Martinovič). A ako toto celé skončí? Tak to si príď pozrieť a my ti garantujeme, že „bez smiechu neodídeš!“.

Hrajú: Peter Brajerčík, Štefan Martinovič a Renáta Ryníková

Autor a réžia: Karol Vosátko

 

Dobrodružstvá Dona Dušana

V posledných rokoch prenikol do televíznej tvorby fenomén telenoviel s takmer identickým obsahom: osamelé chudobné dievča skúšané osudom nájde lásku a bohatstvo pričom odhalí nejaké tajomstvo o sebe alebo o svojej rodine. Istá súkromná televízia točí podobnú telenovelu, ktorej hlavná postava je Don Dušan. V reálnom živote hercov je však hlavnou úlohou režisér. Herci sa teda ponárajú do scenára a pracujú dennodenne vedľa seba a nikto si neuvedomí, že ich život je podobný scenáru, ktorý hrajú. Ich život je jedna veľká telenovela...

Hrajú: Tomáš Palonder, Štefan Martinovič, Zuzana Vačková, Karin Haydu Autor a réžia: Karol Vosátko

Autor a réžia: Karol Vosátko

 

Sharon Stone, let me go

Hlavný hrdina Dávid v slabej chvíli vytočí erotickú linku a zamiluje sa do hlasu na druhom konci. Má pocit, že konečne našiel tú správnu ženu, ale chce si to overiť u veštice. Šokovaný zistí, že veštica je presne tá istá profesionálka, ktorá sa živí aj erotickými telefonátmi. Tesne pred samovraždou však stretne záhadného muža, ktorému sa upíše krvou za to, že si môže voľne vybrať tri ženy svojich snov, bez obmedzenia – a s nimi skúsi žiť… Faustovský mýtus je spracovaný vo forme rýchlych divadelných klipov a stojí na trojroli osudových žien, pričom všetky hrá Elena Podzámska.

Hrajú: Miro Málek, Marcel Nemec, Štefan Martinovič, Elena Podzamska.

Autor a réžia: Karol Vosátko

 

Navždy alebo nikdy

Čierna komédia z dielne režiséra Karola Vosátka. Manžel na prosbu milenky zabije svoju manželku. S novou partnerkou začína žiť nový život. Jedného dňa sa zjaví duch mŕtvej manželky (vidí ju len exmanžel) a začne s nimi spoločne fungovať v jednej domácnosti.. Keďže sa exmanžel nedokáže baviť vidiny mŕtvej manželky, ktorá mu ničí život a vzťah s novou ženou, má pekne našliapnuté na blázinec... Za všetkým však hľadaj ženu...

Hrajú: Zuzana Vačková, Elena Podzámska a Marcel Nemec

Autor a réžia: Karol Vosátko

 

Sprostitútky - Slovak Geisha Story

Viete, čo je to Geisha? A viete, že s nimi môže byť aj celkom sranda a že sú to také isté ženy ako ktorékoľvek ostatné? Majú svoje životy, sny a túžby, svoje tajomstvá, sklamania a radosti... Však by mohlo byť zaujímavé nazrieť aspoň jedným očkom za túto nedostupnú oponu tých krásnych a tajomných žien (Zuzana Vačková, Elena Podzámska a Renáta Ryníková)? A práve túto oponu nám v našom príbehu poodhalí Gusto (Miroslav Málek). Nezabudnuteľná postavička sklamaného nešťastného a opusteného itečkára, ktorý sa rozhodne rozbehnúť svoj vlastný biznis a na ceste biznisom ho postretnú šteklivé, smiešne i smutné situácie. Komédia s príchuťou trpkosti vás nenechá chladných.

Hrajú: Zuzana Vačková, Elena Podzámska, Renáta Ryníková, Miro Málek

Autor a réžia: Karol Vosátko

 

Červená Čiapočka

Klasická rozprávka o Červenej čiapočke, ktorá na ceste k chorej starej mame stretla vlka, patrí už storočia k najobľúbenejším... LA KOMIKA ju prinesie pre všetky deti a rodičov a verte, bude tam kopec zábavy!

Hrajú: Elena Podzámska/ Daniela Mackovičová Šencová, Marcel Nemec/ Mišo Rovňák, Cyril Žolnír/ Lukáš Dóza

Autor a réžia: Karol Vosátko

 

Cisárove nové šaty

Klasický príbeh o márnivom cisárovi, ktorý naletel dvom krajčírovi a nechal si od nich ušiť neviditeľné šaty. Je veľmi ťažké byť Cisárom a určovať trendy!

Hrajú: Marcel Nemec/ Miroslav Málek, Tomáš Palonder/ Lukáš Dóza, Michal Rovňák/Cyril Žolnír

Autor a réžia: Karol Vosátko

 

O Jankovi a Marienke

Ďalšie pestrofarebné hudobné predstavenie pre deti. Známa rozprávka o Jankovi a Marienke, ktorí sa stratili v lese a tam objavili perníkovú chalúpku. Pozrite si, ako dopadne tento príbeh v LA KOMIKE. Kto skočí Ježibabe na lopatu?

Hrajú: Zuzana Haasová /Zuzana Haverda, Zuzana Kyzeková / Marcel Nemec, Lukáš Dóza /Cyril Žolnír 

Autor a réžia: Karol Vosátko