Divadlo LA KOMIKA v Bratislave - vstupenky na predstavenia podľa vlastného výberu 1+1 zadarmo

1 špeciálny kupón "1+1 zadarmo" na predstavenie divadla LA KOMIKA

Poďte sa zasmiať do divadla La Komika - za polovičnú cenu! Špeciálne kupóny 1+1 platia na predstavenia podľa vlastného výberu. Napríklad na Červenú Čiapočku, Čakanie na Gotta alebo Bohyňu vo vani.

1 špeciálny kupón "1+1 zadarmo" na predstavenie divadla LA KOMIKA

Ostatné varianty ponuky

26x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

3,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

3,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(u vás do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Bez smiechu neodídete!

Je veľmi ťažké byť cisárom a určovať módne trendy! Presvedčí vás o tom rozprávka Cisárove nové šaty. Itečkár Gusto vám poodhalí, čo sa skrýva za oponou života dokonalej geishe v predstavení Sprostitútky - Slovak Geisha Story. Ak máte chuť na niečo bláznivejšie, Čakanie na Gotta vás neunudí. Pri tejto komédii plnej postáv, prevlekov a neriadeného humoru sa poriadne pripútajte! My sa postaráme o vstupenky 1+1 zadarmo. Bratislavské divadlo LA KOMIKA zas o poriadnu šou. A vy sa už len príďte poriadne zasmiať!

Ako ušetríte?
Napríklad 1 vstupenka na predstavenie Čakanie na Gotta stojí 15 € (2 vstupenky 30 €). Kúpou špeciálneho kupónu 1+1 však získate druhú vstupenku zadarmo - spolu teda zaplatíte iba 19,50 € (15 € vstupenka + 4,50 € špeciálny kupón). Celkovo ušetríte až 11,50 €, ktoré môžete využiť na ďalšie predstavenia alebo aj na pivko po divadle. Dobré, čo poviete? :)

V skratke

  • zľava na špeciálne vstupenky 1+1 na predstavenia divadla LA KOMIKA
  • rozprávky pre deti Červená Čiapočka, Cisárove nové šaty, O Jankovi a Marienke
  • viacero komédií pre dospelých
  • ​známi slovenskí herci
  • tip na darček

 

Informácie

TENTO KUPÓN NIE JE VSTUPENKA. JE POTREBNÉ SI HO VYMENIŤ ZA ŠPECIÁLNY KUPÓN, S KTORÝM ZÍSKATE DRUHÚ VSTUPENKU NA VEDĽAJŠIE SEDADLO V POKLADNICI LA KOMIKA do 31.5.2019. Možný osobný odber v Bratislave na Dunajskej 4 (Po - Pi: 9:00 - 17:00).  V prípade voľby "zaslanie poštou" dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, vstupenka vám bude automaticky zaslaná na vami uvedenú adresu, poštovné a balné v rámci SR 1,60 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na neobmedzený počet kupónov. Kupóny platia na predstavenia: Čakanie na Gotta, Bohyňa vo vani, Dobrodružstvá Dona Dušana, Sharon Stone, let me go, Navždy alebo nikdy, Sprostitútky (Slovak Geisha Story), Červená Čiapočka, Cisárove nové šaty, O Jankovi a Marienke. Predaj vstupeniek je podmienený voľnou kapacitou divadla. Adresa divadla: LA KOMIKA, Michalská 5, 811 01 Bratislava, www.lakomika.sk. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk