Foto & video

Vylepšite svoj interiér originálnym doplnkom, ktorý nemá nikto iný. Zaveste si na stenu obraz na plátne s fotografiou podľa vášho vlastného výberu. V ponuke rôzne veľkosti.
59%

Obraz na plátne s vlastnou fotografiou

Ten najoriginálnejší obraz do vašej obývačky

BilNET

od 4,50
Originálny hrnček s vlastnou potlačou - vychutnajte si tie najkrajšie okamihy s blízkymi každým dúškom. Na výber máte aj magický hrnček, ktorý odhalí fotku pri zmene teploty a hrnček svietiaci v tme!
36%

Originálny hrnček s potlačou podľa vašich predstáv

dnes končí

Štúdio KAMA

od 6,50
Dokonalé selfie fotky vyčaríte jedine so selfie držiakom! V našej ponuke nájdete bluetooth, GoPro i MINI selfie tyč. Zídu sa vám na každú oslavu, výlet i dobrodružstvo! Detailne overená ponuka našim tímom
60%

Teleskopický ​bluetooth ​selfie držiak

4,05 / 5

osobne okamžite / doručenie 1-3 dni

ZaMenej.sk Produkty

už 252 zákazníkov

od 3,90
Perfektné nočné fotky vykúzlite jedine s dobrým osvetlením. Vďaka LED osvetleniu na mobil len za 5,90 € sa budete môcť pochváliť tými najkrajšími selfie! Svetlo s 3 intenzitami svetla v 3 farbách! Detailne overená ponuka našim tímom
70%

LED svetlo na nočné selfie fotky

dnes končí

osobne okamžite / doručenie 1-3 dni

ZaMenej.sk Produkty

už 34 zákazníkov

5,90
Máte doma staré diapozitívy alebo negatívy a neviete čo s nimi? Vyhodiť ich by bola škoda, veď ukrývajú toľko spomienok! Kama štúdio vám ich za výhodnú cenu zdigitalizuje a spomienky sú zachránené!
50%

Digitalizácia diapozitívov a negatívov

dnes končí

Štúdio KAMA

od 4,80
Užitočné veci a doplnky pre foto a video nadšencov za výborné ceny, ktoré sa vám vryjú do pamäti.