Pobyty, cestovanie a dovolenky

Fotka zľavy: Poďte prežiť trošku romantiky na čarovnú južnú Moravu do Hotela Bax*** len za 79 € pre dvoch. V cene aj polpenzia, fľaša vína, welcome drink a všetky pamiatky na dosah!
53%
Česká republika / Morava
59
Fotka zľavy: Hotel Regia*** v Bojniciach - senior pobyt pre dôchodcov už od 66 € pre 1 osobu. Zámok, ZOO či kúpele doslova na dotyk a k tomu polpenzia, wellness, masáž, fitness,...!
63%
Bojnice
40
Fotka zľavy: Doprajte svojim rodičom skvelý pobyt v piešťanských kúpeľoch s plnou penziou a wellness! Čaká ich skvelý oddych na 3 alebo 4 dni pre 2 osoby v luxusnom Grand Boutique Hoteli Sergijo**** už od 135 €.
60%
Piešťany
39
Fotka zľavy: Romantika vo dvojici s výhľadom na Pražský hrad! Hotel & Residence ROYAL STANDARD*** už od 33 €. K tomu raňajky a dieťa do 10 rokov zadarmo!
37%
Česká republika / Praha
22
Fotka zľavy: Jednodňový zájazd do moravských Ledníc a Valtíc len za 16,90 €. Nechajte sa uniesť zámockými záhradami, výhľadom z minaretu a zažite jazdu na koči! Skvelý zájazd vhodný pre páry i pre rodiny s deťmi.
32%
Česká republika / Lednice/Valtice
21
Fotka zľavy: Poďte s nami na snežnice a zažite rozprávkovú zimnú krajinu v oblasti Guttensteinských a Lavanttalských Álp už od 35,90 € počas 1 dňovej turistiky so skúseným inštruktorom. Odchod z Bratislavy!
40%
od 35,90 do 41,90 ostáva 28 hodín

Zimná turistika v Alpách so snežnicami s Adren Club

Rakúsko
12
Fotka zľavy: Perfektná lyžovačka a turistika až do apríla už od 339 € pre 2, 4 alebo 6 osôb v Rakúsku v Národnom parku Vysoké Taury! Na výber 6- alebo 8-dňové pobyty v Apartmánoch Heinzle.
26%
Rakúsko
11
Fotka zľavy: Relaxujte v liečivej slanej vode termálneho kúpaliska v Podhájskej a ubytujte sa v blízkej Drevenici - Zrube už od 82 € na 4 dni. Na výber i rodinné kupóny.
40%
od 82 do 129 ostáva 52 hodín

Oddych priamo v Podhájskej s jedinečnou slanou vodou

Podhájska
 
Fotka zľavy: Strávte pár dní v nádhernej Prahe. Útulný Hotel Marie Luisa má pre dvojicu prichystaný pobyt bez stravy, s raňajkami či polpenziou a zľavami na relax už od 26 €!
48%
Česká republika
 
Fotka zľavy: Pobyt v podhorskom prostredí na 3 alebo 6 dní v Penzióne Vila Tatra v Starej Lesnej už od 66 €. Ubytovanie v príjemných izbách, raňajky a wellness. A k tomu Tatry doslova na dosah!
50%
Vysoké Tatry
 
Fotka zľavy: Skvelá rodinná dovolenka na Spiši v chate Lipa až pre 11 ľudí na 3 dni len za 299 €. K tomu infra sauna a bohatá večera v reštaurácii pri chate.
34%
Spiš
 
Fotka zľavy: Tatry nikdy neomrzia - doprajte si tri alebo štyri super dni v Penzióne Monty Ranch už od 34 €! Tešiť sa budete môcť z polpenzie, welcome drinku, vstupu do sauny a ďalších bonusov.
32%
Vysoké Tatry
 
Fotka zľavy: Zoberte rodinku či priateľov do atypickej Vily Anna na Moravu s izbami navrhnutými architektom a užite si 3, 4 alebo 6 nezabudnuteľných dní už od 74 €. Možnosť lyžovania na vlastnom vleku pred vilou!
32%
Česká republika / Morava
 
Fotka zľavy: Relax na 3, 4 alebo 5 dní v centre kúpeľného mesta Vyšné Ružbachy v Penzióne Glinec už od 73 € s raňajkami alebo polpenziou. Deti do 15 rokov zadarmo!
57%
Pieniny
 
Fotka zľavy: Aktívny relax na úpätí Vysokých Tatier počas 3 alebo 4 dní v rodinnom Penzióne Teo v Novej Lesnej už od 65 € pre 2 osoby s wellness. Deti do 4 rokov zadarmo.
61%
Vysoké Tatry
 

Máme pre vás aj ďalšie zaujímavé zľavy