Pobyty, cestovanie a dovolenky

Fotka zľavy: Dokonalý tatranský relax a romantika v Horskom hoteli Popradské Pleso už od 36 € na 3 dni. V cene plná penzia, transfer a zľavy na wellness. Dieťa do 3 rokov zadarmo. Platnosť do júna 2016! Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
52%
Vysoké Tatry
281
Fotka zľavy: Dokonalá vianočná atmosféra vianočných trhov vo Viedni len za 15,90 €. Po metropole Rakúska vás prevedie skúsený sprievodca a navštívite aj čokoládovňu.
39%
Rakúsko
167
Fotka zľavy: Rodinná dovolenka v Ždiari v rodinnom Penzióne u Veroniky len za 58 € s polpenziou a balíčkom zliav na vstup do aquaparku aj na splav Dunajca. Deti do 3 rokov zadarmo!
52%
Belianske Tatry
74
Fotka zľavy: Vychutnajte si čarovnú jesennú atmosféru Prahy - ubytujte sa na 3 alebo 4 dni v Hoteli Dalimil*** na Žižkove blízko centra Prahy už od 39,90 € s raňajkami.
37%
Česká republika / Praha
65
Fotka zľavy: Strávte pár dní v meste kupolí chrámov a veží kostolov - v nádhernej Prahe. Útulný Hotel Marie Luisa má pre dvojicu prichystaný pobyt s raňajkami či polpenziou a zľavami na relax už od 29 €!
47%
Česká republika
62
Fotka zľavy: Poďte prežiť trošku romantiky na čarovnú južnú Moravu do Hotela Bax*** len za 79 € pre dvoch. V cene aj polpenzia, fľaša vína, welcome drink a všetky pamiatky na dosah!
53%
Česká republika
56
Fotka zľavy: Potulky romantickou Prahou počas farebnej jesene na 3 alebo 4 dni s ubytovaním v elegantnom hoteli D´Angelo*** so skvelou polohou blízko centra už od 43,90 € vrátane raňajok. Deti do 4 rokov zdarma.
30%
Česká republika / Praha
38
Fotka zľavy: Skvelý jesenný oddych vo Vysokých Tatrách pre 2 alebo 4 osoby už od 59 € s fľašou vína alebo aj vstupom do sauny. Vyberte si svoje štúdio, apartmán, chatu alebo domček Tatry Holiday!
48%
Vysoké Tatry
26
Fotka zľavy: Magická atmosféra vianočných trhov v Grazi spolu s prehliadkou mesta a unikátnym ľadovým betlehemom len za 26,90 € na vás čaká na jednodňovom zájazde s CK Prima travel.
29%
Rakúsko
23
Fotka zľavy: Začiatok Adventu a rozsvietenie stromčeka v Prahe - pobyt v 3* alebo 4* hoteli s raňajkami a vstupenka na Vianočný koncert Carmina Bohemica už od 69 €! Užite si pár dní, kým vypukne vianočný stres! Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
37%
Česká republika / Praha
17
Fotka zľavy: Romantika vo dvojici s výhľadom na Pražský hrad! Hotel & Residence ROYAL STANDARD*** už od 33 €. K tomu raňajky a dieťa do 10 rokov zadarmo!
37%
Česká republika / Praha
12
Fotka zľavy: Nechajte sa rozmaznávať v Hoteli Duo**** v Prahe len za 89 € pre dvoch s raňajkami, welcome drinkom a neobmedzeným využitím sauny aj plaveckého bazéna.
40%
Česká republika
12
Fotka zľavy: Vychutnajte si Vysoké Tatry ako na dlani počas pobytu v popradskom Hoteli Gerlach*** už od 20 € vrátane raňajok, neobmedzeného vstupu do fitness i zľavy do Aquacity Poprad! Dieťa do 3 rokov zadarmo.
39%
Poprad
11
Fotka zľavy: Vzrušujúci karneval v Benátkach je dokonalý spôsob ako povedať zbohom roku 2015. Prežite jedinečné chvíle už od 49 € vrátane dopravy a služieb sprievodcu. Na výber z viacerých termínov.
44%
Taliansko
 
Fotka zľavy: Dve hodiny adrenalínu počas najkrajšieho splavu na Slovensku - na rieke Belá len za 24,90 €! Skúsený inštruktor vás prevedie všetkými nástrahami. V cene i zapožičanie výstroja a foto a video záznam.
56%
24,90 ostáva 27 hodín

Adrenalínový splav divokej rieky Belá

Liptov
 
Fotka zľavy: Rodinný výlet do lona prírody na 3, 4, 5 alebo 6 dní s polpenziou a ubytovaním v moderných chatkách Zděřina pri Adršpachu už od 49 €. Naberte stratenú energiu v tichu a zeleni!
41%
od 49 do 117 ostáva 75 hodín

Načerpajte energiu v chatkách Zděřina pri Adršpachu

Česká republika
 
Fotka zľavy: Romantika vo Verone aj každoročný benátsky karneval - 4 dni na severe Talianska s CK Prima travel len za 109 € s dopravou autobusom, prenocovaním v hoteli s raňajkami aj prehliadkami mesta.
39%
Taliansko
 
Fotka zľavy: Zoberte svoju polovičku na výlet do magickej Prahy a vychutnajte si netradičné ubytovanie na vlnách Vltavy v Romantickej kajute luxusného botela GreenYacht**** už od 58 € vrátane raňajok či večere.
40%
Česká republika / Praha
 
Fotka zľavy: Oslávte Nový rok zájazdom do štýlového Milána s prehliadkou najslávnejších historických pamiatok a skvelých osláv len za 169€ . Doprajte si veľkolepý štart do nového roku!
32%
Taliansko
 
Fotka zľavy: Nekonečný oddych v Hoteli Romania*** v Mariánskych Lázňach už od 109 € pre 2 osoby. Na výber 3, 4 alebo 6 dní relaxu s chutnou polpenziou a wellness procedúrami pre telo i myseľ.
38%
Česká republika
 
Fotka zľavy: Načerpajte nové sily počas 3, 4 alebo 6 relaxačných dní v Mariánskych Lázňach v Hoteli Kossuth*** už od 109 € pre dvoch vrátane skvelej polpenzie a blahodarných procedúr! Deti do 3 rokov zadarmo.
38%
Česká republika
 
Fotka zľavy: Ako rajská hudba vám bude znieť oddych v Penzióne Kuželka v nádhernom prostredí Českého raja pre dvoch už od 72 €. V cene raňajky aj neobmedzený vstup do krytého bazéna.
38%
Česká republika
 
Fotka zľavy: Letecký zájazd do svetovej mekky módy - Milána na predvianočné nákupy len za 249 € s letenkou, ubytovaním v 4* hoteli, raňajkami a až 23 kg batožinou.
38%
249 ostáva 51 hodín

Predvianočné nákupy v Miláne

Taliansko
 
Fotka zľavy: Relax na 3, 4 alebo 5 dní v centre kúpeľného mesta Vyšné Ružbachy v Penzióne Glinec už od 73 € s raňajkami alebo polpenziou. Deti do 15 rokov zadarmo!
57%
Pieniny
 
Fotka zľavy: Doprajte si príjemný relax uprostred malebných Kysúc - 3 dni v Penzióne Sasanka v krásnej Oščadnici už od 29 €. V okolí navyše nájdete množstvo atrakcií a možností na turistiku.
68%
Kysuce
 

Máme pre vás aj ďalšie zaujímavé zľavy