Ešte chvíľku...
Zámky v sebe ukrývajú kopec histórie, krásy a tajomnosti. Spoznajte tie najkrajšie kráľovské sídla Rakúska na zájazde Po stopách rakúsko-uhorskej monarchie a preneste sa do dávnych čias.
13%

Zájazd Po stopách rakúsko-uhorskej monarchie

nová

MIBE Reisen s.r.o. / Rakúsko

Nasledujúci termín 30.10. 2018

19,90
Odhaľte krásy Budapešti a obdivujte krásu podmorského sveta v miestnom Tropikáriu. Navštívte metropolu Maďarska počas dvojdňového poznávacieho zájazdu so sprievodcom.
18%

Dvojdňový zájazd do Budapešti a Tropikária

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária / Maďarsko

2 termíny

už 10 zákazníkov

65
Navštívte najväčšie morské akvárium v Strednej Európe! Tropicarium a Oceanárium a historické centrum Budapešti môžete objavovať na 1-dňovom zájazde s CK Legiotour.
44%

Tropicarium Budapešť a prehliadka mesta

5,00 / 5

CK Legiotour / Maďarsko

4 termíny

už 21 zákazníkov

19,90
Poďte za horúcim oddychom k južným susedom do centra Győru! V luxusnom Golden Ball Club**** Wellness & Spa Hoteli vás čaká polpenzia, Wellness oáza, Saunový ostrov i fitness!
36%

Luxusný wellness oddych v centre Győru

5,00 / 5

Zlavovyoutlet.sk / Maďarsko

už 21 zákazníkov

165
Romantika pre dvojicu v Hoteli Capitulum**** v srdci historického mesta Győr na 3 dni! Užite si raňajky, wellness a prechádzky po historickom centre. Možnosť využitia aj cez víkend.
40%

3 dni v Hoteli Capitulum**** s wellness v Maďarsku

5,00 / 5

Zlavovyoutlet.sk / Maďarsko

122
Výhľad na najkrajšie jazero Maďarska ozvláštni vašu dovolenku pri Balatone. Pri pobyte v CA Napfény Hoteli*** máte naviac raňajky a ubytovanie pre dieťa do 6 rokov zdarma!
50%

Letný oddych pri Balatone pre dvoch

Zlavovyoutlet.sk / Maďarsko

63
Spoznajte krásy Budapešti z iného uhla - z podzemia! S CK Sili Tours si pozrite vápencovú jaskyňu, jaskyňu s labyrintom pod hradom, podzemnú nemocnicu a na záver si obzriete mesto z krásnej Citadelly.
12%

Poznávací zájazd Podzemná Budapešť

dnes končí

CK Sili Tours / Maďarsko

Nasledujúci termín 22.9. 2018

22,90
Mesto Veszprém, ktoré kedysi patrilo kráľovnám, sa určite oplatí spoznať. Ak chcete históriu spojiť so zábavou, vyberte sa na 1-dňový zájazd s CK Sili Tours. Kúpaniu na Balatone odolá naozaj málokto!
20%

Maďarsko: Veszprém a Balaton s kúpaním

dnes končí

CK Sili Tours / Maďarsko

Nasledujúci termín 5.8. 2018

19,90
Užite si pobyt pri Balatone v maďarskom CE Plaza Hoteli**** na 3 dni pre 2 osoby. Čaká vás luxusné ubytovanie, skvelé jedlo a vstup do wellness centra. Doprajte si relax v príjemnom prostredí!
51%

Wellness pobyt v Maďarsku s polpenziou

Zlavovyoutlet.sk / Maďarsko

199
Aktuálne sledujete nové ponuky zo sekcie Maďarsko. Chcete si zmeniť nastavenia?