Cestujte v pohodlí a teple s vyhrievacou podložkou na sedadlá do auta

Vyhrievacia podložka na sedadlá do auta za 9,90€

Cestujte autom v najväčšom pohodlí a príjemnom teple počas mrazivých dní vďaka vyhrievacej podložke na sedadlá za akciovú cenu len 9,90 €.

Vyhrievacia podložka na sedadlá do auta za 9,90€

Ostatné varianty ponuky

131x kúpené

Za volantom v pohodlí a teple

Počas zimy sa nám každé ráno naskytá ten vytúžený pohľad na naše "zmrazené" auto. Kým začne fungovať kúrenie, my sa klepeme od zimy. To, za koľko sa naše auto popasuje so zimou ovplyvniť nemôžeme, ale pocit tepla a komfortu sedadla, na ktorom sedíte, áno. Pokiaľ nemáte auto, ktoré má vyhrievané sedadlá, máme pre vás jednoduché riešenie. Zakúpte si vyhrievaciu podložku na sedadlá do auta. Stačí ju zapnúť do elektrickej 12 V zásuvky zapaľovača automobilu a ihneď vám začne byť príjemne teplo. Túto podložku môžu použiť napríklad aj profesionálni vodiči pri dlhých cestách. Bez nej už nebudete počas zimy chcieť do auta ani vkročiť.

 

 

V skratke

  • zľava na vyhrievaciu podložku na sedadlá do auta
  • príjemne mäkký a teplý materiál
  • vhodné pre všetky druhy sedadiel
  • komfortný doplnok najmä pre chladné prechodné a zimné ročné obdobie
  • napájanie pomocou auto adaptéru 12 V (zásuvka pre zapaľovač)

 

Sedadlá

Informácie

Dodatočnú objednávku nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 pracovných dní od obdržania kupónu na adresu zadanú pri kupovaní kupónu. Poštovné a balné v rámci SR 3,50 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PO SALE s.r.o.
 

Jilemnického 12635/3
080 01 Prešov 
 
telefón:
0907 192 306