10-hodinový poukaz na angličtinu alebo španielčinu na skupinových či súkromných hodinách podľa vašich preferencií

Univerzálny jazykový kupón na 10 hodín španielčiny (1 hodina = 90 minút) za 45 €

Naučte sa angličtinu či španielčinu s 10-hodinovým poukazom len za 45 €. Na výber skupinové či súkromné hodiny, doučovanie pre dieťa alebo on-line Skype konzultácia, všetko podľa vašich preferencií!

Univerzálny jazykový kupón na 10 hodín španielčiny (1 hodina = 90 minút) za 45 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

2x kúpené

Otvorte si bránu do sveta

Či už neviete po anglicky ani "ň", spíkujete celkom dobre, ale nemáte s kým, chcete sa učiť španielsky alebo si len potrebujete občas precvičiť celkom zvládnutý jazyk Latinskej Ameriky, existuje jedno riešenie - skupinové, súkromné hodiny, doučovanie pre vaše deti alebo on-line Skype konzultácia. Vyberte si najpohodlnejšie riešenie pre vás!

V skratke

  • zľava na univerzálny jazykový kupón na 10 hodín
  • platí pre anglický alebo španielsky jazyk
  • môžete ho využiť na skupinové aj súkromné hodiny
  • skupinové hodiny sú otvorené a pridať sa môžete kedykoľvek
  • kupón platí aj na doučovanie školákov či on-line Skype konzultáciu
  • spôsob uplatnenia kupónu si určíte sami podľa vašich preferencií po dohode s poskytovateľom
  • skvelý tip na darček

Informácie

Kupón platí na akékoľvek jazykové hodiny - v skupine aj súkromné. Platí aj pre doučovanie školákov a taktiež pre on-line Skype konzultáciu. Po zakúpení kupónu sa spojte s poskytovateľom a dohodnite si spôsob uplatnenia hodín, a to buď prostredníctvom prihlášky na https://docs.google.com/forms/d/1TLZPwa-Gx8IO61NPnmABt80G-GhCHKVukaJnlBDHrpk/viewform?formkey=dGg1SXR0TzA3WUQ3X3VJdTlidXo1aWc6MA#gid=0 alebo e-mailom na remedios.sk@gmail.com alebo telefonicky na čísle +421 911 193 382. Všetky aktuality sú zverejnené na facebooku: https://www.facebook.com/godany.sk. BONUS: Každý, kto "olajkuje" vyššie uvedený FB profil, sa dostane do žrebovania o 10-eurový darčekový poukaz na čokoľvek z produkcie: www.go-dany.sk (výhercov zverejňujeme na FB). Termíny na výučbu sú voľné podľa dostupnosti podľa učebného kalendára: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jWXcbSqifgQgMifM83TEB2Z0PUhvz5C2mys2NmBeTq0/edit#gid=1Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Go-Dany jazyková škola

 

ZŠ Ružová Dolina 29
82109 Bratislava
 
telefón:
+421 911 193 382