Vytlačte si všetky vaše najkrajšie momenty na vysoko kvalitný fotopapier

Tlač 300 ks fotografií na FujiFilm fotopapier o rozmere 10 x 15 cm za 24,90 €

Chvíle, ktoré trvajú! Vytlačte si 100, 200 alebo rovno 300 fotografií o rozmere 10 x 15 cm, ktoré vám budú pripomínať nezabudnuteľné momenty, už od 9,90 €.

Tlač 300 ks fotografií na FujiFilm fotopapier o rozmere 10 x 15 cm za 24,90 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 9,90 do 24,90

66x kúpené

Papier znesie viac!

Školský rok je síce už v plnom prúde, no vyvolávanie začína práve teraz! Nechajte vyvolať všetky vaše zábery a nepripravte sa o pekné chvíle z prezerania vytlačených fotografií. Žiaden digitálny nosič sa nevyrovná kvalitnému fotopapieru a zvuku fólii vo fotoalbume pri listovaní. Povyberajte tie najkrajšie zvečnené okamihy z dovolenky či rodinnej oslavy a tešte sa na prvotriednu kvalitu tlače v rozmere 10 x 15 cm. Pripomeňte si vzácne chvíle kedykoľvek vás napadne!

V skratke

  • zľava na tlač 100, 200 alebo 300 ks fotografií
  • rozmer 10 x 15 cm
  • tlač na kvalitný FujiFilm fotopapier
  • na výber v lesklom alebo matnom prevedení
  • možnosť korekcie fotografií
  • vďaka aplikácii uvidíte presne, ako budú vaše fotografie vyzerať

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná objednávka prostredníctvom aplikácie FotoMagica, ktorá je zdarma stiahnuteľná na objednat.fotomagica.sk​. Fotografie objednávajte podľa postupu uvedeného na http://www.fotomagica.sk/produkty/fotografie/, odsek "Postup správneho objednania fotografií". Postup objednávky: Kód kupónu vložíte v 2. kroku objednávania do poľa "Zľavové kupóny". Cena bude manuálne upravená pri spracovaní objednávky. V prípade, ak nebude kód kupónu zadaný v poznámke, bude produkt účtovaný v štandardnej cene. Pri objednávaní je potrebné zvoliť v aplikácii FotoMagica produkt č. E10 - fotografie 10x15 lesklý povrch alebo E11 - 10x15 matný povrch. Fotografie vám budú doručené kuriérom priamo do rúk na adresu v SR (cena doručenia je 4,50 €). Je možný aj osobný odber bez príplatku na Štefánikovej triede 79 v Nitre. Túto zľavu nie je možné kombinovať s akoukoľvek inou zľavou poskytovateľa zľavy. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

FotoMagica

Štefánikova trieda 79 
949 01 Nitra
 
zákaznícka podpora: