Masáže pre páry v salóne Ramaela

TAO masáž pre páry v trvaní 90 min. + fľaša sektu

Čokoládová masáž, TAO masáž alebo masáž lásky. V salóne Ramaela nájdete stratenú rovnováhu a načerpáte novú životnú energiu.

TAO masáž pre páry v trvaní 90 min. + fľaša sektu

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 69 do 99

3x kúpené

Najlepšie si zážitky vychutnáte vo dvojici

Milujete čokoládu, masáže a svojho partnera či partnerku? V tom prípade máme pre vás skvelý tip  - masáže pre páry v Masážnom salóne Ramaela. Nechajte sa pohladiť ozdravnými dotykmi a užite si pocit úplného uvoľnenia. Vyskúšajte TAO masáž, ktorá v duchu tradičného čínskeho náboženstva Taoizmu pracuje s energiami, ktoré prúdia ľudským telom. V ponuke je i variant na ľahučké pohladenie v podobe masáže lásky či sladká čokoládová masáž, ktorá navyše zjemňuje a vyživuje pokožku. Všetky masáže sú určené pre páry a môžete pri nich spoločne zdieľať príjemné pocity z dotykov maséra a masérky. Doprajte si prvotriedne hýčkanie - zaslúžite si to! :)

V skratke

  • zľava na rôzne druhy masáží v Masážnom salóne Ramaela
  • čokoládová masáž, masáž pre zamilovaných alebo TAO masáž
  • príjemné uvoľnenie pre telo i ducha
  • vhodné pre páry
  • príjemné prostredie salónu
  • vhodný tip na darček

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutná telefonická objednávka na +421 944 027 308 s uvedením čísla a hesla kupónu. Posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť telefonicky najneskôr 24 hodín vopred. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Masážny salón Ramaela

 

Apartmánový dom MY HOME
Mýtna 23A
811 07 Bratislava
 
telefón: 
+421 944 027 308