Stolový kalendár na rok 2020 s fotografiami podľa vlastného výberu - týždenný alebo dvojtýždenný variant

Stolový kalendár na rok 2020 (týždenný A5 s grafikou)

Vytvorte si originálny stolový kalendár s najmilšími fotografiami svojej rodinky, zážitkov alebo prírody. Spomínajte na najkrašie okamihy počas celého roka 2020.

Stolový kalendár na rok 2020 (týždenný A5 s grafikou)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 5,99 do 12,99

73x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

3,80€

(u vás za 5 dní od úhrady)

Kalendár vašich spomienok

Kalendár na stole ustráži váš rozvrh, pamätá si za vás všetkých oslávencov, sviatky aj voľné dni. Ale ak si kúpite kalendár z tejto ponuky, urobí pre vás omnoho viac! Každý nový týždeň vám pripomenie nejaký rodinný okamih, dovolenku či výlet do prírody. Kvalitné prevedenie z neho robí aj perfektný tip na darček. Vyberte si týždňový alebo dvojtýždňový variant a rozjasnite si pracovné dni milými spomienkami!

V skratke

  • zľava na stolové kalendáre s vlastnými fotografiami
  • rôzne dizajny a farby na výber
  • týždňový alebo dvojtýždňový variant
  • kvalitný pololesklý fotopapier 170 g/m2
  • možný osobný odber Za kasárňou 1, Bratislava

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť kalendár na stránke online.tarawera.sk. Nie je potrebné nič sťahovať, odporúčame pozrieť si návod na použitie online editora pre tvorbu nástenných fotokalendárov: tarawera.sk/navod-stolovy. Postup pre vytvorenie kalendára:
krok 1. Vyberte produkt: Nástenný Fotokalendár.
krok 2. Vyberte režim: odporúčame «Tvorivý» alebo «Fantázia».
krok 3. Vyberte farbu špirály: Biela alebo Čierna.
krok 4. Vyberte formát: Na výšku A4 alebo Na výšku A3.
krok 5. Vyberte dizajn: podľa vašich požiadaviek, všetky rozloženia textu a pozadia nájdete tu: tarawera.sk/stolovy.
Krok 6. Načítajte súbory - vybrané fotografie.
Krok 7. Zadajte meno produktu a vytvorte kalendár.
POČKAJTE, PROSÍM, NA ÚPLNÉ NAČÍTANIE VŠETKÝCH FOTOGRAFIÍ zo serveru. Priebeh načítavania vidíte na stránke v strede dolu. V prípade vykonávania zmien pred jeho ukončením sa nahrávanie preruší. Po úplnom načítaní fotografií, rovnako ako po každej dôležitej zmene, odporúčame produkt uložiť kliknutím na tlačidlo v pravom hornom rohu.
Odporúčame prejsť na jednostranný režim kliknutím na STRANY (dolu) a ďalej „Jednostranný režim“. Fotografie sa pridávajú do produktu dvomi spôsobmi - pretiahnutím jednotlivých fotografií z panela do príslušného fotokontajnera na strane alebo tlačítkom "Vyplniť", ktoré automaticky rozmiestni fotografie na strany. Pozor: pomer strán vašich fotografií sa môže líšiť od pomeru strán fotokontajnera.
Ako vybrať pozadie (len v režimoch „Tvorivý“ alebo „Fantázia“): prejdite na záložku STRANY (vľavo) a potom dole na zelenú bodku „Parametre pozadia“. Vyberte pozadie.
Krok 8. Ak chcete pridať text, kliknite na Artefakty a vyberte krátke alebo dlhé texty (len v režimoch „Tvorivý“ a „Fantázia“)
Krok 9. V priebehu objednania vyberte "Mám zaplatené kupónom" a uveďte číslo a heslo kupónu v komentári. 
Krok 10. SKONTROLUJTE fotokalendár priamo na online.tarawera.sk zobrazením kontrolného náhľadu. Fotokalendár dostanete tak, ako ho vidíte v náhľade.
Pre kupóny Kalendár A4 s grafikou a Kalendár A3 s grafikou: Ak nemáte čas alebo skúsenosti na tvorbu fotokalendára, môžete sa obrátiť na dizajnérov Tarawera Design. Grafik vám zašle pred tlačou návrh na schválenie. Postup objednania: vyplníte objednávkový formulár na fknihy.sk/formular a pošlete fotografie cez uschovna.cz 
Fotografie by mali byť rovnako orientované. Rozmer fotografií: 2 - 5 MB. Možný osobný odber na adrese Za kasárňou 1, Bratislava (do 5 dní od vytvorenia objednávky). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. 

Poskytovateľ

Tarawera Design

Za kasárňou 1
831 03 Bratislava

*}