Nástenný, stolový alebo plánovací kalendár z vašich fotografií

Stolový kalendár dvojtýždňový - S30 za 5,90 €

Vytvorte si vlastný a originálny nástenný, stolový alebo plánovací kalendár už od 3,90 € z vašich fotiek. Majte najkrajšie spomienky na očiach celý rok. Ideálny tip na darček!

Stolový kalendár dvojtýždňový - S30 za 5,90 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 3,90 do 7,90

25x kúpené

Kreativite sa medze nekladú

Kalendár patrí počas roka či už v práci alebo doma medzi "povinnú výbavu". Ak nechcete mať nudný a neoriginálny kalendár, využite svoju kreativitu a vytvorte si svoj vlastný. Určite máte množstvo fotiek z výletov, dovoleniek a rodinných osláv, tak ich neschovávajte v mobile alebo počítači, ale majte ich na očiach. Takýto vlastnoručne vyrobený kalendár je aj vhodný darček na vianoce, ktorým určite svojich blízkych potešíte.

V skratke

  • zľava na kalendáre podľa výberu
  • zdokumentované okamihy v kalendári podľa vášho výberu
  • typy kalendárov: nástenný ročný alebo mesačný, stolový týždenný alebo dvojtýždenný a plánovací kalendár
  • vytvorený z pohodlia vášho domova
  • milý darček pre každého

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné stiahnuť si do počítača program AlbumMaker na: www.fotoknihy-mcl.sk/kalendare/. Zvoľte typ kalendára a stiahnite si program Album Maker pro Windows „verze pro majitele slevového kupónu“. Vytvorte album a kliknite na nákupný košík. Potvrďte náhľad a vyplňte všetky údaje. Do sekcie „Voucher“ vpíšte číslo kupónu a Setriza3.sk. 1 objednávka = 1 kód kupónu. Spôsob dopravy „Česká pošta – na dobírku“, dokončite objednávku. V prípade nedodržania postupu môže dôjsť k omeškaniu objednávky. Cena bude v plnej výške a opraví ju až dodávateľ. Po zaslaní objednávky vám príde potvrdzujúci e-mail. Po kontrole objednávky dostanete druhý e-mail s odkazom na online overenie objednávky. Technická podpora na pomoc s inštaláciou programu na tel. čísle +420 516 116 953. Kalendár vám bude po vyrobení automaticky zaslaný na vami zadanú adresu pri objednávaní kupónu. Poštovné a balné v rámci SR 3,90 € nie je zahrnuté v cene kupónu, platí sa pri preberaní tovaru. Doba dodania je do 14 pracovný dní od potvrdenia objednávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ