Legíny na každý deň - športové, elegantné alebo trendy legíny s kvetinovým vzorom

Športové dámske legíny

Legíny sú univerzálny kúsok, ktorý sa hodí na každú príležitosť. Zásobte sa elegantnými, športovými alebo trendy kúskami s potlačou a ukážte nohy v celej svojej paráde.

Športové dámske legíny

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

4x kúpené
Športové dámske legíny 33%
Elegantné dámske legíny 33%
Dámske legíny s kvetinovým vzorom 33%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

3€

(u vás do 2 pracovných dní)

Vaše nohy nikdy nevyzerali lepšie

Pre dcéry i maminy, sú tu super legíny. Do práce aj do fitka, či vyhodiť si z kopýtka! Vyberte si z ponuky športových legín, elegantných legín s vreckami alebo trendy kúskov s kvetinovým vzorom. Nájdu svoje uplatnenie vždy, či chcete byť za elegantnú dámu alebo sa chystáte podať výkon vo fitness centre. Zakryjú všetky nedokonalosti a ukážu vaše nohy v plnej kráse. Kvalitných legín nie je nikdy dosť, do ktorých sa oblečiete vy? :)

V skratke

  • zľava na dámske legíny
  • množstvo rôznych modelov a farieb
  • štýlové kúsky na rôzne príležitosti
  • rôzne veľkosti na výber
  • komfortné, flexibilné a sexi

Informácie

 Potrebná objednávka cez e-shop ihneď po obdržaní kupónu - športové legíny: http://www.jenifer.sk/sk/sportove-leginy-jenifer.html, elegantné legíny: http://www.jenifer.sk/sk/elegantne-leginy-s-vreckami.html, legíny s kvetinovým vzorom: http://www.jenifer.sk/sk/oblecenie-moda-doplnky-kabelky-plavky/damske-oblecenie-saty-nohavice-pyzama/spodna-bielizen-podprsenky-nohavicky/pancuchy-puncochy-leginy/leginy/vzorovane-leginy-jenifer-pravazlava.html. Postup: vyberte tovar, vložte do košíka zakúpené množstvo tovaru, kliknite na dokončenie objednávky, spôsob platby zvoľte prevodom alebo dobierkou (nevyberajte Pay Pal), spôsob doručenia zvoľte pošta/kuriér. V poslednom kroku (revízia objednávky) napíšte do POZNÁMKY číslo a heslo kupónu a dokončite objednávku. Vaša objednávka bude následne potvrdená automatickým e-mailom, v ktorom bude uvedená plná cena produktu, ktorá však už nebude účtovaná. Možnosť vyzdvihnutia tovaru v Bratislave, na Klincovej ulici: po - št: 16:00 - 20:00 hod., pia a ne: 17:00 - 20:00 hod. Objednávku cez e-shop je potrebné vykonávať aj v prípade záujmu o vyzdvihnutie si tovaru na odbernom mieste. V prípade osobného vyzdvihnutia budete informovaní mailom, že váš tovar je pripravený na odbernom mieste a môžete si ho prevziať. Poštovné a balné v rámci SR vo výške 3 € sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí neobmedzené množstvo kupónov i na tovar vyzdvihnutý osobne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PEVON s.r.o.

 
 
telefón:
0917 957 209 (volať po - pia: 8:00 - 17:00)

info@jenifer.sk
www.jenifer.sk