Dekoratívna kozmetika One Direction - skvelý tip na darček pre všetky násťročné!

Sada A (6x pestrých očných tieňov + aplikátor 4x balzamy na pery + aplikátor 1x ceruzka na oči, 1x lesk na pery, 2x lak na nechty)

Dekoratívna kozmetika One Direction - skvelý tip na darček pre všetky násťročné!

Sada A (6x pestrých očných tieňov + aplikátor 4x balzamy na pery + aplikátor 1x ceruzka na oči,  1x lesk na pery,  2x lak na nechty)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 4,90 do 6,90

20x kúpené
Sada A (6x pestrých očných tieňov + aplikátor 4x balzamy na pery + aplikátor 1x ceruzka na oči,  1x lesk na pery,  2x lak na nechty) 67%
Sada B (paleta očných tieňov 4+1, 1x rúž na pery, 1x čierna objemová riasenka na oči, 1x lak na nechty, 1x očná a telová pastelka, 1x lesk na pery, 5x šablóny, s ktorými môžete ozdobiť seba alebo priateľov) 63%

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

1,90€

(u vás do 2 pracovných dní)

Hudba a kozmetika spolu ladia

Slávna pätica, resp. štyria členova, ktorí v kapele zostali sa vo svojich textoch netají tým, že rozumie dievčenskému srdcu. Najnovšie však títo chlapci porozumeli aj ženskému líčeniu, dôkazom čoho je sada dekoratívnej kozmetiky, ktorá nesie ich meno. Vlastne sú to sady dve a obsahujú rôzne farby očných tieňov, rúž, laky na nechty, lesk na pery a ďalšie nevyhnutnosti do dievčenskej kabelky. Takýmto darčekom spravíte radosť všetkým násťročným, ktoré sú do Liama, Harryho, Nialla, Lousa či Zayna celkom zbláznené. :-)

V skratke

  • zľava na kozmetické sady One Direction
  • nesie meno slávnej chlapčenskej skupiny
  • súčasťou sád sú rôzne očné tiene, rúž, laky na nechty, riasenka atď.
  • na výber dva varianty
  • tip na darček pre všetky násťročné

Informácie

Objednávku u poskytovateľa nie je nutné vykonávať - tovar vám bude doručený automaticky do 7 pracovných dní. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 1,90€ sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Možnosť osobného odberu v predajni Parfumérie ORION v OD Slimák v Bratislave; pri osobnom odbere je nutné mať so sebou vytlačený kupón. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Parfuméria ORION

 

Adresa pre osobný odber:
Obchodný dom Slimák
Kukučínova 38/A
834 04 Bratislava
 
telefón:
0907 670 733