Prístrojová pedikúra s hydratačným zábalom a lakovaním s bio gél lakom alebo lakom Shellac - perfektná príprava nôh na leto!

Prístrojová pedikúra s hydratačným zábalom a lakovaním (Schellac alebo bio gél lak)

Nepodceňujte starostlivosť o svoje nohy a doprajte im profesionálne ošetrenie. V Salóne Pedikúra vám ošetria chodidlá prístrojovou pedikúrou a hydratačným zábalom a na záver ich ozdobia lakovaním.

Prístrojová pedikúra s hydratačným zábalom a lakovaním (Schellac alebo bio gél lak)

Nielen krásne, ale aj v pohode!

Kráčame s nimi každý deň a znesú každý náš vrtoch. Práve preto sa o ne - naše nôžky - musíme príkladne starať. Napríklad prístrojová pedikúra s hydratačným zábalom im dodá hebkosť a dokonalý vzhľad na dlhý čas. V Salóne Pedikúra vám k tomu profesionáli pridajú aj lakovanie s možnosťou výberu laku. Zabezpečte svojim nôžkam starostlivosť, vďaka ktorej vás ponesú s radosťou! 

Páni a dámy pozor! Luxusné ošetrenie s dobrou dostupnosťou v Petržalke je výborný tip na darček, tak neváhajte a kúpte si aspoň jeden kupón už teraz!

V skratke

  • zľava na prístrojovú pedikúru s hydratačným zábalom
  • lakovanie obľúbeným Schellackom alebo bio gél lakom
  • bio gél lak nepoškodzuje nechtové lôžka, je šetrnejší k nechtom
  • profesionálna starostlivosť
  • výborná príprava na leto
  • ľahko dostupný salón v Petržalke

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu na tel. čísle 0903 151 190. Odporúčame vytvoriť rezerváciu čo najskôr, inak negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Počet kupónov na osobu je obmedzený na jeden kus. Dovolenka v salóne: od 28.6. do 7.7.2019. Tí zákazníci, ktorí si nestihnú uplatniť kupón do 28.6., budú mať predĺženú platnosť kupónu do 15.7.2019. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

suchá prístrojová pedikúra

hydratačný zábal na nohy

lakovanie s možnosťou výberu: Schellack alebo bio gél lak

Poskytovateľ

Salón Pedikúra

Šustekova 47
851 04 Bratislava
0903 151 190