Jemne mletá Himalájska soľ pre zdravie

Pravá Himalájska soľ ružová jemne mletá (1 kg)

Zabudnite na klasickú soľ z obchodu. Prejdite na oveľa zdravšiu, prírodnú mletú himalájsku soľ a vaše telo sa vám poďakuje.

Pravá Himalájska soľ ružová jemne mletá (1 kg)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

41x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

od 2€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Poklad ukrytý hlboko v zemi

Novodobá verzia známej rozprávky by sa volala "Himalájska soľ nad zlato." Práve tento druh soli sa v poslednej dobe teší veľkej obľube, pretože obsahuje až 84 minerálov, ktoré v bežnej kuchynskej soli chýbajú. Obyčajný chlorid sodný sa spolu s ďalšími zlúčeninami rokmi usádza v kĺboch či tepnách. To môže často viesť k bolestiam chrbtice, kĺbov a problémom s krvným tlakom. S prírodnou nerafinovanou soľou nie sú tieto negatívne javy vôbec spájané, práve naopak - uvádza sa ako alternatívny spôsob zmierňovania týchto problémov. Osoľte si vaše pochúťky spôsobom, za ktorý sa vám vaše telo poďakuje.

V skratke

  • zľava na 1 kg balenie Pravej Himalájskej jemne mletej soli
  • čisto prírodný produkt bez umelých prídavných látok
  • obsahuje až 84 minerálnych látok, ktoré v bežnej soli chýbajú
  • neukladá sa v cievach a kĺboch ako kuchynská soľ
  • na výber ružová a biela 

 

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, všetky údaje vypisujete už pri kupovaní kupónu. V prípade voľby "zaslanie poštou" vám bolo poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2 € automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Možnosť osobného odberu v Bratislave na Dunajskej 4 (po - pia: 9:00 - 17:00 hod.), pri osobnom odbore je potrebné nahlásiť číslo kupónu a faktúra príde dodatočne e-mailom. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Najtelo.com

 

Vŕbová 1204/52
92523 Jelka