Relax plný wellness v Hoteli Venus*** v maďarskom kúpeľnom meste Zalakaros

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 97 € počas pracovných dní

Pohodové dni plné wellness v Hoteli Venus*** v maďarskom kúpeľnom meste Zalakaros iba za 97 € pre 2 osoby s raňajkami, využívaním hotelových Rímskych kúpeľov či večerným kúpaním pri sviečkach!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 97 € počas pracovných dní

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Vynikajúci oddych v oáze pokoja

Príďte si do Maďarska vychutnať poriadnu dávku relaxu! V kúpeľnom meste Zalakaros, ktoré leží neďaleko Balatonu, ho nájdete plnými priehrštiami. Prichýli vás príjemný Hotel Venus***, v ktorom si oddýchnete v Rímskych kúpeľoch, romantiku si vychutnáte počas večerného kúpania vo sviečkach a svoje telo rozhýbete počas squashu, bicyklovania, vo fitness či počas turistiky po krásnom okolí. A vaše deti sa potešia návšteve biofarmy so zvieratkami alebo dobrodružného parku

 

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Hoteli Venus*** pre 2 osoby počas pracovných dní
  • skvelá poloha pri termálnych kúpeľoch v kúpeľnom mestečku Zalakaros
  • v cene chutné raňajky formou švédskych stolov
  • elegantné ubytovanie v komfortných izbách
  • voľné využívanie hotelových Rímskych kúpeľov
  • romantické večerné kúpanie pri sviečkach
  • deti do 6 rokov zadarmo

 

 

 

Informácie

V cene kupónu je zahrnuté: 2 x raňajky formou švédskych stolov, 1 x večerné kúpanie pri sviečkach pre dvoch, využitie hotelových Rímskych kúpeľov: fínska sauna, infrasauna a svetelná kabína, vírivka, bazén s termálnou vodou a vodným prúdom, zážitkový bazén, studený ochladzovací bazén, Byzantská parná kabína, 1 x 3-min. využitie turbosolária, poukážka v hodnote 16 € do historického dobrodružného parku 7 vodcov a na farmu Garabonciás (50 % zľava, hodnota celej vstupenky pre dvoch je 32 €), wellness poukážka v hodnote 16 €, zapožičanie bicyklov na hodinu, hodinový prenájom squashovej dráhy, využitie fitness a stolného tenisu, zľava na kokteil 1,50 € (500 Ft) na osobu. Potrebná rezervácia pobytu cez e-mail: info@hotelvenus.hu alebo na tel. č+36 93/540-140 alebo +36 30/383-59-6 (pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu), komunikácia možná v maďarčine, nemčine a angličtine. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Cena nezahŕňa povinný príplatok za rodinnú izbu v prípade ubytovania s deťmi: 39 €/izba/ 2 noci., príplatok za pobyt cez víkend: 26 €/2 osoby/2 noci, letný príplatok 65 €/pobyt (do 31.8.2015) a miestnu daň 1,60 €/osoba/deň. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Možnosť predĺženia pobytu zakúpením ďalšieho kupónu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Venus

 

Sport u. 10
8749 Zalakaros
Maďarsko
 
Telefón
+36 93/540-140 
+36 30/383-59-6