Pánska taška Cavaldi s nastaviteľným popruhom cez rameno

Pánska taška Cavaldi

Už žiadne prepchaté vrecká! Uložte si doklady, kľúče, peňaženku do praktickej pánskej tašky cez rameno s množstvom vnútorných vreciek.

Pánska taška Cavaldi

Ostatné varianty ponuky

27x kúpené
Pánska taška Cavaldi 60%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 3€ za každé 2 kupóny

(u vás za 10 dní od úhrady)

Kuriérom

4€

(u vás za 10 dní od úhrady)

Štýl a poriadok idú k sebe

Kľúče od bytu, od auta, telefón, doklady, peňaženka... Vecí, bez ktorých si nevieme predstaviť vykročiť na ulicu je dnes viac než dosť. Na to, aby ste ich mali vždy pekne po ruke vám poslúži elegantná pánska taška s nastaviteľným popruhom. Je vyrobená z ekokože a nájdete v nej viacero priečinkov na zips, ktoré vám pomôžu zorganizivoať si svoje veci. Svojimi praktickými rozmermi vám rozhodne nebude prekážať a určite oceníte, že sa do nej zmestí napríklad aj menší tablet. Urobte dobrý dojem na svoje okolie a ukážte, že máte štýl!

V skratke

  • zľava na pánsku tašku Cavaldi
  • vyrobená z ekokože
  • praktické rozmery
  • viacero vnútorných priečinkov na zips
  • štýlový dizajn
  • tip na darček

Informácie

Dodatočnú objednávku u poskytovateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,80 € (doručenie Slovenskou poštou) resp. 5 € (kuriér GLS) sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Zuzutex s.r.o.

Dobrovoľnícka 398/11
075 01 Trebišov
0918 410 162
super.zlava001@gmail.com