Nástenné alebo stolové kalendáre s vlastnými fotografiami - využite akciu 2+1 ZADARMO!

Nástenný mesačný kalendár A3 (13 listov vrátane obálky)

Rok 2019 bude pekný ako obrázok. Aj vďaka kalendárom na stôl alebo na stenu s vašimi vlastnými fotografiami. Na výber máte hneď niekoľko formátov. Darujte niečo, čo sa nedá nájsť v obchodoch!

Nástenný mesačný kalendár A3 (13 listov vrátane obálky)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 5,29 do 15,80

266x kúpené

Darček na celý nasledujúci rok

Aký je dnes deň? To je častá otázka každého zábudlivca. S kvalitnými kalendármi od GH Studio vás už nemusí trápiť! Okrem odpovede na túto otázku vás zaručene potešia aj najkrajšie okamihy roku 2018 zachytené na fotkách. Zvečnite si ich v podobe kalendára, aby ste si celý rok 2019 mohli pripomínať ten predošlý. Nástenný kalendár je darček, ktorý vás bude tešiť po celý rok. Stolový kalendár vám ozdobí stôl v kancelárii a zlepší náročné pracovné dni. Na jeho vytvorenie nepotrebujete žiaden grafický softvér ani aplikáciu. Kalendár s tým najoriginálnejším dizajnom u vás nesmie chýbať!

Ak chcete stihnúť doručenie do Vianoc, vytvorte si objednávku do 15.12.2018. Pri neskorších objednávkach to už spoločnosť negarantuje.

 

V skratke

  • zľava na nástenný alebo stolový kalendár s vašimi fotografiami
  • na výber rôzne formáty
  • 200 g natieraný papier pri nástenných kalendároch
  • 135 g natieraný papier pri stolových kalendároch
  • využite akciu 2+1 zadarmo
  • krásny darček vhodný naozaj pre každého
  • možný aj osobný odber v Senici

Informácie

Nutnosť objednávky na https://kalendare.ghstudio.sk/ . Odporúčame uskutočniť objednávku, čo najskôr po zakúpení kupónu. Vyberte si produkt, na ktorý ste si zakúpili kupón a ďalej postupujte podľa pokynov. Pri konci objednávky je potrebné zadať číslo a heslo kupónu. Doručenie kuriérom DPD: poštovné 6 € bude automaticky pripočítané k objednávke na stránke poskytovateľa (platí na akékoľvek množstvo kupónov), pri objednávke vyberte spôsob dopravy "Kuriér DPD" a spôsob platby "Dobierka". Osobný odber zdarma: je možný v priestoroch Ghstudia, Kasárenská 1507, 905 01 Senica (do 48 hodín). Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

GH Studio

Kasárenská 1507
905 01 Senica