Nástenný kalendár s vlastnými fotkami a vyznačenými rodinnými sviatkami - na výber formát A4 alebo A3 v 3 motívoch

Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami A3 - vzor 3 (čierny)

Klasický kalendár s obrázkami, to je nuda! Zaveste si na stenu na mieru vyrobený kalendár s vlastnými fotografiami! V každom budete mať navyše vyznačené všetky sviatky a významné dni!

Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami A3 - vzor 3 (čierny)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 5,90 do 11,90

29x kúpené
Fotoštúdio Kama: Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami A4 (21x30 cm) - vzor 1 (farebný) 60%
Fotoštúdio Kama: Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami A4 (21x30 cm) - vzor 2 (biely) 60%
Fotoštúdio Kama: Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami A4 (21x30 cm) - vzor 3 (čierny) 60%
Fotoštúdio Kama: Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami A3 - vzor 1 (farebný) 40%
Fotoštúdio Kama: Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami A3 - vzor 2 (biely) 40%
Fotoštúdio Kama: Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami A3 - vzor 3 (čierny) 40%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2€ za každé 2 kupóny (max. 4 €)

(u vás za 5 dní od úhrady)

Aby ste si všetko pamätali

Aj vám sa zdá, že dni bežia ako splašené? Máme pre vás malú náplasť ako si rýchle plynutie času spríjemniť. Nechajte si vyhotoviť nástenný kalendár s vlastnými fotografiami, a verte, že sa budete tešiť na každý nový mesiac a novú spomienku na jeho stránkach. Povyberajte si vaše obľúbené zábery z dovolenky, oslavy, fotky vašich zvieracích miláčikov alebo konečne vydajte vašu sériu fotografií prírody v papierovej podobe. Do kalendára vám profíci zo Štúdia Kama vyznačia aj všetky narodeniny a iné sviatky vašich rodinných príslušníkov - len aby sa nezabudlo. Aký bude rok 2019 vám síce nepovieme - ale už teraz vieme, že s rodinným kalendárom bude o niečo príjemnejší. Presvedčte sa sami! 

V skratke

  • zľava na fotokalendár rozmeru A4 alebo A3
  • na výber 3 vzory
  • vyznačenie vašich udalostí v kalendári
  • profesionálne služby
  • kvalitné a rýchle spracovanie
  • originálny tip na darček

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka cez e-mail: fotodarcekykama@gmail.com (do e-mailu uveďte meno, adresu, telefón,  číslo, heslo a kópiu kupónu.S objednávkou je potrebné poslať: 12 kvalitných fotografií a označiť si každú fotografiu  pre daný mesiac v kalendári, jednu fotogrfaiu na úvodnú stranu a jednu kvalitnú fotografiu na poslednú stranu, ktorá bude vytlačená na kvalitnom fotopapieri + dátumy, ktoré chcete mať vyznačené v kalendári. Fotografie môžete posielať aj cez viac e-mailov, ak sa vám nezmestia veľkosťou do jedného e-mailu, príp. aj cez nejaké úložisko. Konečná kvalita vášho kalendára závisí od kvality vašich fotografií. Tovar vám bude zaslaný do 7 pracovných dní odo dňa vykonania objednávky cez e-mail. Možnosť priplatiť si dodanie kuriérom. Množstvo kupónov v akcii nie je limitované. Pre doručenie kalendára do Vianoc je potrebné objednávku uskutočniť najneskôr do 10.12. 2018. Objednávky po tomto termíne budú doručené až v januári 2019. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ