Kalendáre z vašich vlastných fotografií - nástenný, stolový alebo plánovací

Nástenný kalendár ročný - S07, S08 plagát A3 - 10 kusov

Nástenný, stolový alebo plánovací kalendár z vašich vlastných fotografií. Pripomínajte si svoje najkrajšie zábery po celý budúci rok! Vhodné aj ako milý darček.

Nástenný kalendár ročný - S07, S08 plagát A3 - 10 kusov

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 4,40 do 7,90

437x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

0€

(u vás do 2 pracovných dní)

Zaspomínajte si na najkrajšie momenty aj v roku 2018

Vaše najkrajšie spomienky na fotografiách z dovolenky si nemusíte nechávať len v počítači či mobile - majte ich na očiach celý nasledujúci rok v podobe kalendárov, ktoré tak budú plniť estetickú i praktickú funkciu. Vyberte si vlastný originálny motív. Kalendáre sú vhodné aj ako originálny darček pre vašich blízkych, ktorý ich zaručene poteší.

V skratke

  • zľava na kalendáre podľa výberu
  • zdokumentované okamihy v kalendári podľa vášho výberu
  • typy kalendárov: nástenný ročný alebo mesačný, stolový týždenný alebo dvojtýždenný a plánovací kalendár
  • vytvorený z pohodlia vášho domova
  • milý darček pre každého
  • forma objednávania kalendárov v slovenskom jazyku cez stránku www.fotoknihy-mcl.sk

kalendár

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné stiahnuť si do počítača program MCLAB na: www.fotoknihy-mcl.sk/kalendare/. Zvoľte typ kalendára a po kliknutí na "stiahnutie programu MCLAB" si stiahnite nový program MCLAB „verze pro majitele slevového kupónu“.  Vytvorte album a kliknite na nákupný košík. Potvrďte náhľad a vyplňte všetky údaje. Do sekcie „Voucher“ vpíšte číslo kupónu a Zamenej.sk. 1 objednávka = 1 kód kupónu. Spôsob dopravy „Slovenská pošta – na dobierku“, dokončite objednávku. V prípade nedodržania postupu môže dôjsť k omeškaniu objednávky. Cena bude v plnej výške a opraví ju až dodávateľ. Po zaslaní objednávky vám príde potvrdzujúci e-mail. Po kontrole objednávky dostanete druhý e-mail s upravenou cenou a s odkazom na online overenie objednávky. Technická podpora na pomoc s inštaláciou programu na tel. čísle +420 516 116 953. Kalendár vám bude po vyrobení automaticky zaslaný na vami zadanú adresu pri objednávaní kupónu. Poštovné a balné v rámci SR 3,90 € nie je zahrnuté v cene kupónu, platí sa pri preberaní tovaru (v prípade objednávky 5 a viac kusov je poštovné 5,99 €). Doba dodania je do 14 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ