Nástenný kalendár na rok 2020 s fotografiami podľa vlastného výberu - formáty A4 a A3

Nástenný kalendár na rok 2020 (A3 na výšku s grafikou)

Vytvorte si nástenný kalendár s vlastnými fotografiami a spomínajte na najkrašie okamihy vášho života počas celého roka 2020. Na výber formáty A4 a A3.

Nástenný kalendár na rok 2020 (A3 na výšku s grafikou)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 5,55 do 11,55

52x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

3,80€

(u vás za 5 dní od úhrady)

Nová radosť každý mesiac

Aj vám a zdá, že dni bežia ako splašené? Máme pre vás malú náplasť ako si rýchly beh času spríjemniť: nechajte si vyrobiť kalendár s vlastnými fotografiami! Verte, že s ním bude aj každomesačné čakanie na výplatu podstatne príjemnejšie. Povyberajte si vaše obľúbené zábery z dovolenky, oslavy či fotky zvieracích miláčikov. Na výber máte formáty A4 a A3, ktoré sa hodia domov aj do kancelárie. Aký bude rok 2020? To nevieme. Vieme však, že s kalendárom s vlastnými snímkami bude minimálne o niečo zábavnejší!

V skratke

  • zľava na nástenné kalendáre s vlastnými fotografiami
  • rôzne dizajny a farby na výber
  • formát A4 alebo A3
  • kvalitný pololesklý fotopapier 170 g/m2
  • možný osobný odber Za kasárňou 1, Bratislava

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť kalendár na stránke online.tarawera.sk. Nie je potrebné nič sťahovať, odporúčame pozrieť si návod na použitie online editora pre tvorbu nástenných fotokalendárov: tarawera.sk/navod-nastenny. Postup pre vytvorenie kalendára:
krok 1. Vyberte produkt: Nástenný Fotokalendár.
krok 2. Vyberte režim: odporúčame «Tvorivý» alebo «Fantázia».
krok 3. Vyberte farbu špirály: Biela alebo Čierna.
krok 4. Vyberte formát: Na výšku A4 alebo Na výšku A3.
krok 5. Vyberte dizajn: podľa vašich požiadaviek, všetky rozloženia textu a pozadia nájdete tu: tarawera.sk/vzorky.
Krok 6. Načítajte súbory - vybrané fotografie.
Krok 7. Zadajte meno produktu a vytvorte kalendár.
POČKAJTE, PROSÍM, NA ÚPLNÉ NAČÍTANIE VŠETKÝCH FOTOGRAFIÍ zo serveru. Priebeh načítavania vidíte na stránke v strede dolu. V prípade vykonávania zmien pred jeho ukončením sa nahrávanie preruší. Po úplnom načítaní fotografií, rovnako ako po každej dôležitej zmene, odporúčame produkt uložiť kliknutím na tlačidlo v pravom hornom rohu.
Odporúčame prejsť na jednostranný režim kliknutím na STRANY (dolu) a ďalej „Jednostranný režim“. Fotografie sa pridávajú do produktu dvomi spôsobmi - pretiahnutím jednotlivých fotografií z panela do príslušného fotokontajnera na strane alebo tlačidlom "Vyplniť", ktoré automaticky rozmiestni fotografie na strany. Pozor: pomer strán vašich fotografií sa môže líšiť od pomeru strán fotokontajnera.
Ako vybrať pozadie (len v režimoch „Tvorivý“ alebo „Fantázia“): prejdite na záložku STRANY (vľavo) a potom dole na zelenú bodku „Parametre pozadia“. Vyberte pozadie.
Krok 8. Ak chcete pridať text, kliknite na Artefakty a vyberte krátke alebo dlhé texty (len v režimoch „Tvorivý“ a „Fantázia“)
Krok 9. V priebehu objednania vyberte "Mám zaplatené kupónom" a uveďte číslo a heslo kupónu v komentári. 
Krok 10. SKONTROLUJTE fotokalendár priamo na online.tarawera.sk zobrazením kontrolného náhľadu. Fotokalendár dostanete tak, ako ho vidíte v náhľade.
Pre kupóny Kalendár A4 s grafikou a Kalendár A3 s grafikou: Ak nemáte čas alebo skúsenosti na tvorbu fotokalendára, môžete sa obrátiť na dizajnérov Tarawera Design. Grafik vám zašle pred tlačou návrh na schválenie. Postup objednania: vyplníte objednávkový formulár na fknihy.sk/formular a pošlete fotografie cez uschovna.cz 
Fotografie by mali byť rovnako orientované. Rozmer fotografií: 2 - 5 MB. Možný osobný odber na adrese Za kasárňou 1, Bratislava (do 5 dní od vytvorenia objednávky). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. 

Poskytovateľ

Tarawera Design

Za kasárňou 1
831 03 Bratislava

*}