Mravčie akvárium pre všetky zvedavé deti a ich rodičov

Mravčie akvárium

Založte si mravčiu farmu a pozorujte usilovnosť tohto hmyzu z úplnej blízkosti. Mravčie akvárium je ideálny darček pre vašich malých bádateľov.

Mravčie akvárium

Ostatné varianty ponuky

15x kúpené
Mravčie akvárium 62%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Sledujte prírodu z tesnej blízkosti

Keď sa vám mravce začnú zbiehať na kúsok nahryznutého jablka, väčšinou vám to neurobí radosť. Pokiaľ sa však začnú zbiehať do mravčieho akvária v tvare jablka, tak je všetko v tom najlepšom poriadku. Založte si spolu s vašimi ratolesťami mravčiu farmu a sledujte usilovnosť týchto maličkých tvorov. Postupom času si do gélu vyhryzú spleť cestičiek. Ten im slúži ako výživa, ale aj ako stavebný materiál. Uvidíte, že veci, ktoré v prírode prehliadame sú vo svojej podstate nesmierne fascinujúce. Odporúča sa chovať 5 - 10 mravčekov, skôr menšieho vzrastu. Potešte vaše deti pekným darčekom, z ktorého sa rýchlo stanú miláčikovia celej domácnosti.

V skratke

  • zľava na mravčie akvárium v tvare jablka
  • obsahuje gél slúžiaci ako výživa i stavebný materiál
  • akvárium je úplne bezpečné pre vás i mravčekov
  • odporúča sa chovať 5 - 10 mravcov menšieho vzrastu
  • rozmery: 9 cm x 9 cm x 2,5 cm
  • tip na darček

Informácie

Tovar vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 pracovných dní od obdržania kupónu. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí max. na 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Bady shop LTD
 
telefón:
+420 602 536 863