Revolučná dámska hygienická pomôcka - menštruačný kalíšok Luno a sterilizačný kelímok

Menštruačný kalíšok LUNO

Revolučná dámska pomôcka v oblasti intímnej hygieny - menštruačný kalíšok LUNO už od 6,90 € pre maximálny komfort a ochranu počas vašich dní. Okrem toho šetríte peniaze i životné prostredie!

Menštruačný kalíšok LUNO

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 6,90 do 12,90

13x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

100% flexibilita a kvalita

Chcete sa aj počas vašich dní cítiť v pohode a nechcete sa ničím obmedzovať, skúste novinku - menštruačný kalíšok LUNO z kvalitného lekárskeho silikónu. Presvedčí vás jednoduché používanie a maximálna flexibilta. Môžete s ním totiž robiť čokoľvek - plávať, behať, cestovať, všetko, čo len chcete.

V skratke

  • zľava na menštruačný kalíšok LUNO a sterilizačný kelímok
  • vyrobený z mäkkého lekárskeho silikónu
  • k dispozícii 2 veľkosti: S alebo M
  • životnosť kalíška je 5 - 15 rokov
  • ekologický, ekonomický, jednoduchý na používanie

 

menštruačný kalíšok

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka cez e-shop pre variant 1 menštruačný kalíšok LUNO: http://www.kaliskyluno.cz/produkt/luno-violet.html a pre variant 2 ks menštruačného kalíšku LUNO a sterilizačný kelímok: http://www.kaliskyluno.cz/produkt/2x-luno-violet-sterilizacni-kelimek.html (vyberte veľkosť, kliknite na objednať, potom na "uplatnit voucher" vyberte zľavový portál "Zamenej.sk" a do kolónky "Čísla voucherov" odpíšte kód kupónu, v ďalšom kroku vyplňte dodacie údaje, poštovné už neplatíte). Poštovné a balné vrámci SR 2 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

FaMe trade s.r.o.

 
telefón:
+420 777 942 083