Manuálna lymfodrenáž v salóne Perfect Body

Manuálna lymfodrenáž v trvaní 60 min. pre 1 osobu

Keď vám pri detoxikácii nepostačuje len bylinkový čaj, zvoľte manuálnu lymfodrenáž! V salóne Perfect Body sa postarajú o syndróm opuchnutých nôh, telový obeh aj o zmiernenie celulitídy.

Manuálna lymfodrenáž v trvaní 60 min. pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

14x kúpené

Nájdite si čas na seba

Ruku na srdce! Koľko minút denne venujete vášmu zdraviu? V dnešnej dobe si na seba nachádzame čoraz menej a menej času. Aby vás problémy nedobehli, rezervujte si 60 minút a vyberte sa na manuálnu lymfodrenáž. Táto príjemná procedúra zlepšuje imunitný systém, zefektívňuje detoxikáciu organizmu a pomáha v boji proti únave končatín aj proti celulitíde. Masáž nakopne váš lymfatický systém a pomôže aj pri zlepšení metabolizmu a látkovej výmene. V salóne Perfect Body sa o vás postarajú skúsení profesionáli. Nájdite si čas na svoje zdravie!

V skratke

  • zľava na manuálnu lymfodrenáž pre 1 osobu
  • príjemné prostredie a profesionálna obsluha
  • lokalita v širšom centre Bratislavy - neďaleko Štrkovca
  • posilňuje imunitný systém
  • zefektívňuje detoxikáciu
  • výsledky sa dostavia už po prvom ošetrení

chudnutie

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia vopred na tel.č.: 0915 064 822. Posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť min. 24 hodín vopred, inak kupón prepadá. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Na procedúru je potrebné priniesť si so sebou čitateľne vytlačený kupón.

Poskytovateľ

Salón Perfect Body

Sabinovská 3/B
(prízemie multifunkčného objektu)
821 02  Bratislava

0915 064 822
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:00 - 20:00
so: na objednávku