Veľkonočná manikúra s použitím laku Shellac de Luxe s gél lakom a aj s darčekom v podobe regeneračnej masky na ruky a parafínovou kúrou na chodidlá

Manikúra s lakom Shellac de Luxe a gél lak + regeneračná maska na ruky a parafínový zábal na chodidlá

Vaše nechty si zaslúžia kráľovskú starostlivosť. V salóne Pedikúra vám profesionálka urobí manikúru s kvalitnými lakmi Shellac Luxe. K tomu máte aj regeneračnú masku na ruky a zábal na chodidlá.

Manikúra s lakom Shellac de Luxe a gél lak + regeneračná maska na ruky a parafínový zábal na chodidlá

Manikúra s lakom Shellac de Luxe a gél lak + regeneračná maska na ruky a parafínový zábal na chodidlá 25

Cena: 12,90 €

Dokonalá dáma

Chcete sa pýšiť nechtami pravej dámy? Nebude vás to stáť veľa času a hlavne ani veľa peňazí. Aspoň v Salóne Pedikúra v Petržalke je to tak! Manikúra so Shellac de Luxe a gél lakom ušetrí kopec času pri aplikácii gél laku aj pri jeho dopĺňaní. Po dorastení sa odstraňuje až 10x rýchlejšie ako laky iných značiek. Nie je potrebné brúsenie a nehrozí ani poškodenie nechtov. Príjemným bonusom k manikúre bude pre vás regeneračná maska na ruky a parafínová kúra na chodidlá! Doprajte si pár minút starostlivosti a oslňujte ešte dlhé týždne po návšteve salóna!

V skratke

  • zľava na manikúru Shellac de Luxe
  • kvalitný gél lak
  • viac ako 30 farebných odtieňov
  • minimálne 3 týždne dokonalé nechty
  • regeneračná maska na ruky proti starnutiu
  • kúra s parafínovým voskom na chodidlá
  • ľahko dostupný salón v Petržalke

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu na tel. čísle 0903 151 190. Odporúčame vytvoriť rezerváciu čo najskôr, inak negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Salón Pedikúra

Šustekova 47
851 04 Bratislava
0903 151 190