Letecký 8-dňový zájazd do luxusného hotela Litore Resort & SPA***** na Tureckej riviére s Ultra All Inclusive

Letecký zájazd na Tureckú riviéru pre 1 osobu za 659 €

Letný letecký zájazd na krásnu Tureckú riviéru do luxusného hotela Litore Resort & SPA***** pri súkromnej pláži na 8 dní len za 659 € vrátane Ultra All Inclusive a využívania bazénov a SPA centra.

Letecký zájazd na Tureckú riviéru pre 1 osobu za 659 €

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Vychutnajte si leto na maximum!

Doprajte si po celom roku dokonalý relax, aký si určite zaslúžite! Vydajte sa spolu s nami na malebnú Tureckú riviéru, kde vás čaká luxus a rozmaznávanie v novootvorenom majestátnom hoteli Litore Resort & SPA*****. Hotel sa vyznačuje vynikajúcimi All Inclusive službami, kde si prijdu na svoje všetci gurmáni i milovníci kvalitného alkoholu. Hotel sa nachádza pri nádhernej súkromnej pláži a oddýchnuť si budete môcť i v niektorom z hotelových bazénov či v SPA centre s tureckými kúpeľmi a saunami. Zoberte partnera alebo rodinku a užite si 8 nezabudnuteľných slnečných dní plných pohody v krásnom Turecku!

 

V skratke

  • zľava na 8-dňový letecký zájazd na Tureckú riviéru do luxusného Litore Resort & SPA*****
  • skvelá poloha hotela priamo pri súkromnej 150 m dlhej pieskovo-kamienkovej pláži
  • v cene Ultra All Inclusive 
  • spiatočná letenka z Bratislavy, Sliaču, Košíc alebo Viedne do Antalye
  • využívanie bazénov a SPA centra hotela
  • výhodné ceny pre deti
  • na výber rôzne termíny v top letnej sezóne

 

Informácie

V cene kupónu je zahrnuté: ubytovanie na 8 dní (7 nocí), Ultra All Inclusive (raňajky, neskoré raňajky, obed, večera sú servírované formou kvalitných a pestrých bufetových stolov, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, gözleme, neskorá večera, nočný bufet, miestne a vybrané importované nealkoholické a alkoholické nápoje sú podávané 24 hodín), spiatočná letenka z Bratislavy, Sliaču, Košíc alebo Viedne do Antalye s občerstvením na palube, využívanie hotelových bazénov a SPA centra, využívanie ležadiel, slnečníkov a uterákov pri bazéne a na pláži, športové aktivity (plážový volejbal, basktebal, aerobik, vodná gymnastika, boccia, joga, pilates, fitnescentrum, stolný tenis, šípky..), animačný program, služby slovensky hovoriaceho delegátaPo obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď v CK, max. do 14 dní pred odletom a rezervovať si zájazd na 0948 107 696 alebo mailom na ck@eko-travel.skTermín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu. Cena nezahŕňa: letiskové a palivové poplatky: 139 €/dosp. osoba. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ