Termokryolipolýza - novinka r. 2012 a kryolipolýza. Inovatívne metódy na chudnutie a formovanie postavy.

Jednorázové ošetrenie kryolipolýzou 3 v 1 - kavitácia, vákuum, kryolipolýza (60 min.) + lymfatická masáž (30 min.) len za 11,99€

Revolučné ošetrenia: kryolipolýza 3 v 1 len za 11,99€ a termokryolipolýza s voliteľnou elektroforézou za 19,99€ v modernom regeneračnom a rekondičnom centre tvarovania postavy v Galante.

Jednorázové ošetrenie kryolipolýzou 3 v 1 - kavitácia, vákuum, kryolipolýza (60 min.) + lymfatická masáž (30 min.) len za 11,99€

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 11,99 do 19,99

64x kúpené

Vyformujte si postavu bez namáhavého cvičenia či drastických diét.

Túžite po krásnej a štíhlej postave? S kryolipolýzou a termokryolipolýzou je to možné. Kryolipolýza je inovatívna metóda chudnutia a formovania postavy - ochladenie tukových buniek, čím sa zbavíte nadbytočných kilogramov. Vyskúšajte ošetrenie najúčinnejším unikátnym svetový prístrojom Lipo Cryo 3 v 1 len za 11,99€ alebo si zakúpte kupón na termokryolipolýzu s voliteľnou elektroforézou - inovatívnu technológiu vyvinutú na redukciu podkožného tuku ochladzovaním - zmrazením a kryštalizáciou a následným topením tukových buniek s impozantnými výsledkami a to v priebehu pár minút len za 19,99€.
K obidvom ošetreniam je pre vás pripravený bonus - 30 minútová lymfodrenáž zadarmo.

V regeneračnom a rekondičnom centre formovania postavy v Galante sa pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov a za pomoci najmodernejších prístrojov váš sen o dokonalejšej postave stane skutočnosťou.

Wellness

V skratke

  • zľava na ošetrenie kryolipolýzou 3 v 1 len za 11,99€ alebo termokryolipolýzou len za 19,99€
  • príjemné prostredie a individuálny prístup ku každému zákazníkovi
  • vyskúšajte najmodernejšie ošetrenia na formovanie postavy a chudnutie
  • ošetrenie unikátnym a najúčinnejším svetovým prístrojom Cryo Lipo
  • 30 minútová lymfodrenáž zadarmo
  • dostaňte sa do lepšej formy jednoducho a za menej

Informácie

Kupón platí pre 1 osobu na jednorázové ošetrenie v centre WELL - EMMA podľa typu kupónu. Potrebná objednávka na tel.č.: 0903 202 424. Zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hodín vopred, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Regeneračné a rekondičné centrum WELL - EMMA


Vajanského 1201 (v budove Union banky oproti Tescu)
92401 Galanta

telefón:
0903 202 424

wellemma@wellemma.sk
www.wellemma.sk