Denný tábor Jolly Camp vo FunCity počas letných prázdnin - celodenný program, strava, výlety a pitný režim v cene

Jednodenný vstup pre 1 dieťa vo veku od 5 - 14 rokov do denného tábora počas letných prázdnin

Denný vstup do letného tábora Jolly Camp vo FunCity len za 18 € - doprajte svojim deťom prázdniny plné zábavy a nových zážitkov. V cene atraktívny denný program, strava i výlety so vstupným!

Jednodenný vstup pre 1 dieťa vo veku od 5 - 14 rokov do denného tábora počas letných prázdnin

Ostatné varianty ponuky

38x kúpené

Nech nuda cez prázdniny nehrozí

Ak sa ani vám nedá počas tohtoročných letných prázdnin uvoľniť z práce, nenechávajte vaše dieťa doma napospas nude. Skúste denný letný tábor Jolly Camp, ktorý pozýva na prázdniny všetky deti, ktoré milujú nové zážitky! Zábava a dobrodružstvo sa však nekončí len vo FunCity, pripravené sú i rôzne výlety a bohatý program, ktorému neodolá žiadne dieťa! :-)

V skratke

  • zľava platí na jednodenný vstup do letného detského denného tábora Jolly Camp
  • bohatý a atraktívny denný program
  • strava 2x denne
  • rôzne animačné programy a výlety aj so vstupným
  • dieťa môže nastúpiť do tábora v ktorýkoľvek deň
  • pre deti vo veku od 5 - 14 rokov
 

Informácie

Prihlásenie do tábora s uvedením čísla a hesla kupónu je potrebné telefonicky na číslo 0911 184 137 alebo e-mailom na mlynarondrej@gmail.com, kde vám radi poskytneme ďalšie informácie, prípadne odpovieme na vaše otázky. Miesto stretnutia a vyzdvihnutia detí je na adrese: FUNCITY, Galéria Cubicon, Staré Grunty 24, Bratislava. Čas príchodu detí je medzi 7:00 - 09:00 hod., čas odchodu detí je medzi 15:00 - 17:00 hod. V prípade vašej potreby sme ochotní časy príchodu a vyzdvihnutia detí posunúť a prispôsobiť ich vašim potrebám. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu v prípade zlého počasia a nepredvídaných okolností. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

FunCity Detský raj

Galéria Cubicon
Staré Grunty 24
841 01 Bratislava
0911 184 137