Adrenalínová jazda snežným skútrom v SKI Rejdová v Slovenskom rudohorí

Jazda na skútri pre max. 2 osoby - Vlek Vŕšok (45 - 60 min. / 10 km)

Užite si jazdu rýchlo a zbesilo na snežnom skútri v Ski Rejdová. Zažite ten pravý adrenalín a spoznajte krásy Slovenského rudohoria tak, ako ste ich ešte nikdy nevideli!

Jazda na skútri pre max. 2 osoby - Vlek Vŕšok (45 - 60 min. / 10 km)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 29,90 do 99,90

7x kúpené

Skútrom do srdca prírody

Spôsobov, akými sa môžete tešiť zo snehovej nádielky je mnoho. Jeden z tých najadrenalínovejších je jednoznačne jazda na snežnom skútri. Vezmite deti, partnera či kamaráta a užite si zimu na svahu aj bez obutia lyží či snowboardu. Vyberte si z troch variantov rôznych trás podľa dĺžky a pripravte sa na neopakovateľný pocit slobody. Obohaťte váš zimný pobyt v Slovenskom rudohorí o túto snehovú atrakciu alebo pripravte nevšedný darček pre vašich blízkych. Nasadnite na skúter a dupnite na plyn v zasneženej slovenskej prírode!

V skratke

  • zľava na jazdu snežným skútrom
  • možnosť výberu rôznych trás podľa náročnosti a dĺžky trasy
  • jazda v okolí Ski Rejdová v Slovenskom rudohorí v blízkosti Slovenského raja
  • trasy cez krásnu prírodu a rôzne vyhliadky
  • v cene je aj prilba a pohonné hmoty
  • na skútri môžete ísť aj dvaja
  • skvelý tip na darček

 

 

Informácie

Potrebná rezervácia min. 2 dni vopred na 0911 221 446 alebo cez breznen@gmail.com. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné nahlásiť min. 48 h vopred. Pre vyhliadkovú trasu (Variant 3) platí, že ak si zákazník zakúpi voucher iba na jeden snežný skúter, tak musí svoj čas jazdy prispôsobiť skupine, ktorá ide tiež rovnakú trasu. Platnosť kupónu závisí aj od vhodných snehových podmienok a poskytovateľ zľavy nezaručuje možnosť využiť kupón až do konca platnosti uvedenej na kupóne. Pre vedenie klasického skútra je potrebný vek min. 18 r. a platný vodičský preukaz. Pri požití alkoholických nápojov pred alebo počas jazdy má prenajímateľ právo neposkytnúť skúter, príp. odobrať už zapožičaný skúter bez vrátenia peňazí. Nájomca je zodpovedný za plnú výšku škôd, ktoré spôsobí. Preprava na skútri je povolená len na vyznačených trasách. Na skútri je povolená preprava max. 2 osôb. Cena je vrátane doprov. skútra s inštruktorom, prilieb a pohonných hmôt. Hygienická kukla (kupuje si zákazník na mieste, ak nemá svoju a môže sa využívať opakovane): 2 €. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Lyžiarske stredisko Ski Rejdová


049 26 Rejdová 19
 

Telefón:
+421 949 232 886

skirejdova@skirejdova.sk
www.skirejdova.sk

Prevádzková doba:
po - ne: 9:00 - 20:00