Originálna fotokniha s vašimi najmilšími zábermi v rôznych formátoch, rozsahoch a väzbách

Fotokniha Everflat 30x30 - H13, 52 strán, tvrdá knižná väzba

Nechajte si zviazať svoje obľúbené zábery do originálnej fotoknihy v rôznych rozsahoch a formátoch. Zaraďte do svojej knižnice aj knihu, ktorá bude celá o vás.

Fotokniha Everflat 30x30 - H13, 52 strán, tvrdá knižná väzba

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 7,90 do 27,90

79x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

0€

(u vás do 2 pracovných dní)

Kniha vášho života

Radi čítate knihy? A čo keby ste mali v knižnici jednu knihu i o vás? Fotografie vašich dôležitých udalostí ale i obyčajnejších, ale o to milších okamihov, by bola škoda nechať ležať v počítači. Dajte si ich zvečniť do hodnotnej fotoknihy, kde konečne vyniknú! So svojou rodinou či kamarátmi tak budete môcť kedykoľvek listovať svojimi obľúbenými momentami a spomínať na spoločné nádherné chvíle!

V skratke

  • zľava na fotoknihy
  • rozsah od 40 - 104 strán pre vaše fotografie
  • v tvrdej väzbe knižnej väzbe
  • knihy sú tlačené na papier o hmotnosti 170 g/m2, okrem kníh EverFlat
  • novinka v podobe papiera EverFlat  - kniha bude pri otvorení plochá
  • fotoknihu vytvoríte z pohodlia vášho domova
  • super lacné stránky naviac
  • tip na jedinečný darček pre vašich blízkych

 

Informácie

V cene kupónu je aj potlač dosiek. Po obdržaní kupónu pokračujte na www.fotoknihy-mcl.sk. Zvoľte typ fotoknihy a stiahnite si program Album Maker pre Windows alebo Mac „verze pro majitele slevového kupónu“. Vytvorte album a kliknite na nákupný košík. Potrvďte náhľad a vyplňte všetky údaje. Do sekcie „Voucher“ vpíšte číslo kupónu; žiadne ďalšie informácie tu nepíšte - nebude brané do úvahy kvôli strojovému spracovaniu. Ak máte špeciálne prianie, napíšte e-mail.. 1 objednávka = 1 kód kupónu; pri dvoch objednávka je nutné napísať 2 kódy atď. Pri variante na 2 knihy sa knihy msua poslať do výroby súčasne. Zvoľte spôsob dopravy a dokončite objednávku. V prípade nedodržania postupu môže dôjsť k omeškaniu objednávky. Cena bude v plnej výške a opraví ju až dodávateľ. Po zaslaní objednávky vám príde potvrdzujúci e-mail. Po kontrole objednávky dostanete druhý e-mail s odkazom na online overenie objednávky (ak vám druhý e-mail nepríde, znamená to, že objednávka nie je evidovaná v systéme). Objednávky odoslané v rozmedzí 24 hodín sa posielajú na jedno poštovné - nie je treba o to žiadať. Tovar bude zaslaný na adresu zadanú pri kupovaní kupónu. Potlač dosiek zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ