Fotokniha BooXTer v pevnej väzbe - štýlový fotoalbum, ktorý uchová všetky vaše spomienky

Fotokniha Album BooXter A4 na šírku - 80 strán

Máte mobil alebo počítač plný fotiek, na ktoré sa vám nechce klikať? Čo tak uložiť ich všetky do jednej fotoknihy? Kvalitná fotokniha BooXTer od Tarawera Design, to je dobrá investícia do spomienok!

Fotokniha Album BooXter A4 na šírku - 80 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 12 variantov.

cena od 10,80 do 41,50

8x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

od 4,35€ za každý 1 kupón

(u vás za 7 dní od úhrady)

Kniha vášho života

Fotografie toho dokážu veľa. Zachytia úsmev, radosť i šťastie. Pripomenú výročie, párty či rodinný výlet. Dokážu vyrozprávať príhody celého vášho života. Pospájajte svoje najobľúbenejšie zábery a vytvorte z nich príbeh, na ktorý si vždy radi zaspomínate. Kvalitná fotokniha BooXTer má pevnú väzbu a je zošitá odolnou metalickou niťou Fastbind. Poteší malých i veľkých, rodinu i priateľov. Odlíšte sa od ostatných a darujte k sviatku fotoknihu plnú spomienok!

V skratke

  • zľava na fotoknihy BooXTer
  • odolná pevná väzba
  • kvalitné zošívanie metalickou niťou Fastbind
  • rôzne formáty a počty strán
  • možný osobný odber Za kasárňou 1, Bratislava

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť objednávku cez online editor pomocou návodu: online.tarawera.sk. Nie je potrebné nič sťahovať. V programe sú k dispozícii viaceré šablóny fotokníh vytvorené grafikmi, alebo je možne vytvoriť si dizajn fotoknihy podľa vlastnej chuti pomocou množstva pozadí, klipartov, rámčekov a efektov: krok 1. Vyberte produkt: Fotokniha BooXter, krok 2. Vyberte režim: odporúčame «Tvorivý» alebo «Fantázia» , krok 3. Vyberte formát: podľa kupónu, krok 4. Vyberte dizajn: podľa vašich požiadaviek., Krok 5. Načítajte súbory a tvorite fotoknihu. Krok 6: Pretiahnutím rozmiestnite každú fotografiu na príslušnej stránke fotoknihy. Krok 7: Upravte každú fotografiu podľa vašich predstáv: zväčšiť, otočiť, odstrániť červené oči, dodať text atď. Krok 8: Stlačiť tlačidlo "Objednať produkt". Odporúčame uložiť produkt a ďalej ukladať po oprave každej stránky. Tu nájdete návod na použitie online editora: https://tarawera.sk/navod-booxter. V priebehu objednania vyberte "Mám zaplatené kupónom" a uveďte číslo a heslo kupónu v komentári. Skontrolujte fotoknihu priamo v online editori zobrazením kontrolného náhľadu. Fotoknihu dostanete tak, ako ju uvidíte v náhľade. Možný osobný odber na adrese Za kasárňou 1, Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Tovar vám bude doručený/ bude dostupný k osobnému odberu do 7 dní od vytvorenia platnej objednávky cez online editor.

Poskytovateľ

Tarawera Design

Za kasárňou 1
831 03 Bratislava

*}