Fotokniha s kvalitným lesklým kriedovým papierom a tvrdými doskami

Fotokniha A4 na výšku - pevná väzba, 80 strán za 19,99 €

Originálna fotokniha z vašich najmilších fotografií už od 11,90 € - na výber 40, 60 alebo 80 strán. Majte svoje krásne spomienky vždy poruke!

Fotokniha A4 na výšku - pevná väzba, 80 strán za 19,99 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 11,90 do 19,99

19x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 4,49€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Hodnotný prírastok do knižnice

Nenechávajte si svoje najkrajšie fotografie len v digitálnom priečinku počítača. Omnoho lepšie sa budú vynímať vytlačené v krásnej lesklej fotoknihe! Založte si do vašej knižnice naozaj hodnotnú knižku, ktorá bude pre vás a vašich blízkych napríklad počas vianočných sviatkov skvelým prostriedkom na spoločné spomínanie na vaše obľúbené okamihy. 

V skratke

  • zľava na fotoknihu A4 na výšku
  • tvrdé dosky
  • na výber rôzne rozmery 
  • kvalitný kriedový papier
  • tip na super darček

 

Informácie

Na uplatnenie kupónu je potrebné stiahnuť si zdarma aplikáciu na www.efotokniha.cz/ke-stazeni/, v ktorej si knihu sami zostavíte. Zvoľte produkt 01_fotokniha A4 (na výšku), zostavte si svoju knihu a v aplikácii vyplňte objedávku, ktorá sa potom automaticky odošle spolu s dátami pre výrobu knihy. Do políčka "Komentár" v druhom kroku objednávky je nutné uviesť názov zľavového portálu a kód kupónu. V objednávke si vyberiete doručenie na vami zvolenú adresu. Tovar vám bude doručený do 14 pracovných dní od vytvorenia objednávky. Poštovné a balné v rámci SR 4,49 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.efotokniha.cz

 

telefón:
+420 704 044 750