Fotokniha s tvrdými doskami a kvalitným lesklým kriedovým papierom - na výber 40, 60 alebo 80 strán

Fotokniha A4 na výšku - pevná väzba, 40 strán

Majte svoje najmilšie okamihy vždy po ruke - fotokniha s pevnou väzbou už od 11,90 € za 40, 60 alebo 80 strán spomienok! Super tip na darček.

Fotokniha A4 na výšku - pevná väzba, 40 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 11,90 do 19,99

80x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 4,49€ za každé 3 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Zhmotnite si obľúbené momenty

Váš počítač je preplnený rôznymi fotografiami, v ktorých už strácate prehľad a nechce sa vám ich už ani pozerať? Vyberte tie najlepšie z nich a premeňte ich do hodnotnejšieho a hmotného diela - vašej vlastnej fotoknihy. Majte ju vždy po ruke a zaspomínajte si s rodinou alebo návštevou na vaše najkrajšie spoločné chvíle. Fotokniha má totiž šmrnc, ktorému digitálne fotografie môžu konkurovať len ťažko.

V skratke

  • zľava na fotoknihu A4 na výšku
  • tvrdé dosky
  • na výber rôzne rozmery 
  • kvalitný kriedový papier

Informácie

Na uplatnenie kupónu je potrebné stiahnuť si zdarma aplikáciu na www.efotokniha.cz/ke-stazeni/, v ktorej si knihu sami zostavíte. Zvoľte produkt 01_fotokniha A4 (na výšku), zostavte si svoju knihu a v aplikácii vyplňte objedávku, ktorá sa potom automaticky odošle spolu s dátami pre výrobu knihy. Do políčka "Komentár" v druhom kroku objednávky je nutné uviesť názov zľavového portálu a kód kupónu. V objednávke si vyberiete doručenie na vami zvolenú adresu. Tovar vám bude doručený do 14 pracovných dní od vytvorenia objednávky. Poštovné a balné v rámci SR 4,49 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.efotokniha.cz

 

telefón:
+420 704 044 750