Feromónové parfumy pre mužov i ženy - zvýšte svoju šancu na úspech u opačného pohlavia!

Feromónový parfum MariMax Love pre ženy (15 ml)

Prilákajte si lásku a zvýšte svoju atraktivitu a obdiv okolia! Feromónový parfum pre ženy i mužov, ktorý funguje na každého!

Feromónový parfum MariMax Love pre ženy (15 ml)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

11x kúpené
Feromónový parfum MariMax Love pre ženy (15 ml) 65%
Feromónový parfum MariMax Love pre mužov (15 ml) 65%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

3€

(u vás do 2 pracovných dní)

Zaujmite vytúženú osobu

Určite sa vám už veľakrát stalo, že vás zaujala určitá osoba, ale nemali ste odvahu ju osloviť. Báli ste sa, ako to dopadne, vzdali ste to a vytúženú osobu ste nakoniec neoslovili. Pri prvom stretnutí je najdôležitejší práve prvý dojem, ktorý nesmiete pokaziť. Pomôže vám k tomu feromónový parfum MariMax, ktorý vám dodá odhodlanie a sebaistotu a potrebnú atraktivitu a zvýšite tak svoje šance na úspech u opačného pohlavia. Feromónový parfum je vhodný pre každého, kto hľadá novú lásku, kamarátov, chce sa stať obľúbeným v kolektíve, chce zapôsobiť na šéfa či na pohovore, alebo zvýšiť sebavedomie a atraktivitu. Zmeňte svoj život vďaka feromónom, na ktorých funguje celý živočíšny svet!

V skratke

  • zľava na feromónový parfum MariMax Love
  • variant pre ženy i mužov
  • diskrétne balenie
  • zvyšuje atraktivitu
  • dodá sebaistotu a odhodlanie
  • tip na darček

Informácie

Po obdržaní kupónu nie je nutná dodatočná objednávka u poskytovateľa, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.