Doby Tatry 2019 - zdolaj 6 tatranských vrcholov alebo pomôž Tatrám príspevkom

"Doby Tatry" za 20€ - aktívny účastník

Doby Tatry 2019 - zúčastnite sa osobne, prispejte na dobrú vec alebo tak urobte aspoň na diaľku

TNP
"Doby Tatry" za 20€ - aktívny účastník

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

37super prispievateľov

Trúfaš si zdolať tatranské vrcholy? Alebo chceš aspoň podporiť výsadbu stromov v Tatrách a ich očistu od odpadkov?

Máte radi aktívny pohyb, prírodu, čerstvý vzduch a nádherné výhľady? Ak ste aspoň na jednu z týchto možností odpovedali áno, tak máme pre vás dve trošku nevšedné, ale o to zaujímavejšie ponuky:

Tým športovejšie založeným, do turistiky a do našich Tatier záľubeným, zdieľame túto výzvu. Vystúp aspoň na jeden zo šiestich tatranských štítov. Najlepšie na všetkých 6 vybraných. No a ostatní, ktorí si buď na takéto méty netrúfajú, alebo v tom čase z akéhokoľvek dôvodu nebudú môcť dosahovať vrcholy (mama ma nepustí, zlomil som si nohu, budem po opici, z výšok sa mi točí hlava alebo práve vtedy sa mi tri mesiace vkuse nebude chcieť :), prípadne akékoľvek naozaj seriózne dôvody... môžu prispieť aspoň svojim malým príspevkom. Peniaze z prvého aj druhého poputujú na výsadbu stromov v Tatrách, resp. na vyzbieranie odpadkov.

Pridajte sa k nám a podporte dobrú vec! Bližšie info na www.dobytatry.sk

 

Prečo sme sa rozhodli podporiť túto akciu a sprostredkovať ju aj vám? 

Lebo si myslíme, že DOBY TATRY 2019 je výborný nápad, spája turistiku a obdivovanie našej krásnej prírody s ekológiou a celá táto aktivita sa nám veľmi páči. Až tak, že sme sa aj my v ZaMenej.sk do nej zapojili - či už súkromne príhlásením sa a zaplatením štartovného alebo aspoň podporením podujatia.

V skratke

  • spojenie pohybu a podpory našim Tatrám
  • výzva, ktorú je ťažké odmietnuť  
  • možnosť podporiť aj domu z gauča ;)
  • za váš príspevok budú vysádzané stromy a vyzbierané odpadky
  • všetci, ktorí sa akcia zúčastnia osobne dostanú za svoje štartovné aj tričko a ďalšie darčeky
  • úspešní pokoritelia všetkých šiestich vrcholov získajú špeciálnu medajlu tohto podujatia
  • pri zakúpení štartovného cez náš portál, získate ako bonus 10% sumy vo forme kreditu
  • popri zdolávaní vrcholom môžete získať aj ďalšie zaujímavé ceny
  • traja z vás, ktorí sa zapojíte v tejto našej akcii cez náš portál (bez ohľadu na to ktorý typ kupónu si zakúpia) získajú stieraciu mapu Tatier, ktorá je našou čerstvou novinkou!

 

Informácie

Pokiaľ si objednáte kupón v hodnote 20 €, je potrebné zadať údaje na registráciu, do 48 hodín budete na základe týchto údajov zaregistrovaní, o čom vám príde potvrdzujúci e-mail. Registrácia so štartovným je možná do 30.6.2019, po tomto termíne už bude možné prispieť len finančnou podporou. V prípade, že na akciu pošlete len svoj príspevok a akcie sa osobne nezúčastníte, stačí len zakúpiť vybraný kupón/kupóny, my celú vyzbieranú sumu pošlete na podporu akcie DobyTatry 2019. Želáme účastníkom dobré počasie a Tatrám len vzorných turistov. Vidíme sa na tatranských vrcholoch! 

Po zakúpení kupónu je potrebné zaslať číslo kupónu a dodatočné informácie (meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo, veľkosť trička a typ trička: dámske/pánske) na info@dobytatry.sk.

Poskytovateľ

info@dobytatry.sk

v spolupráci so ZaMenej.sk