Kvalitné detské bavlnené podkolienky Gatta - 5 párov v balení!

Detské bavlnené podkolienky Gatta - 5 párov podľa vlastného výberu

5 párov kvalitných detských podkolienok značky Gatta z najkvalitnejšej prírodnej bavlny. Vyberte si z množstva vzorov,farieb a až 6 veľkostí len za 9,99 €. Tieto podkolienky zaručene nesklamú!

Detské bavlnené podkolienky Gatta - 5 párov podľa vlastného výberu

Ostatné varianty ponuky

4x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,80€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Podkolienky Gatta, ktoré vydržia!

Deťúrence je ťažké naučiť na papučky. Aj po značnej snahe dohovoriť im si to odnesie väčšina ponožiek a podkolienok. Zaobstarajte im kvalitné, trvácne podkolienky, ktoré len tak nezničia. Bavlnené detské podkolienky Gatta môžu zdobiť nožičky vašich detí či sú vonku alebo vnútri. Podkolienky majú zosilnenú špičku a pätu, čím zaručujú dlhú trvácnosť. Sú príjemné na nosenie a s veselými vzormi si ich deti zamilujú!

V skratke

  • zľava na detské podkolienky Gatta
  • 5 párov v balení
  • na výber 6 veľkostí
  • vyrobené z najkvalitnejšej prírodnej bavlny
  • overený výrobca Gatta/Wola
  • zosilnená päta a špička
  • krásne a trvácne farby, dlhá životnosť a dokonalý tvar

 

Informácie

 Potrebná objednávka cez http://www.jenifer.sk/sk/deti-hracky/oblecenie/podkolienky.html?p=1 ihneď po obdržaní kupónu. Postup: vyberte si farbu a veľkosť (dokopy 5 párov podkolienok), vložte do košíka zakúpené množstvo tovaru, kliknite na dokončenie objednávky, spôsob platby zvoľte prevodom alebo dobierkou (nevyberajte Pay Pal), spôsob doručenia zvoľte pošta/kuriér. V poslednom kroku (revízia objednávky) napíšte do POZNÁMKY číslo a heslo kupónu a dokončite objednávku. Vaša objednávka bude následne potvrdená automatickým e-mailom, v ktorom bude uvedená plná cena produktu, ktorá však už nebude účtovaná. Možnosť vyzdvihnutia tovaru v Bratislave, na Klincovej ulici: po - št: 16:00 - 20:00 hod., pia a ne: 17:00 - 20:00 hod. Objednávku cez e-shop je potrebné vykonávať aj v prípade záujmu o vyzdvihnutie si tovaru na odbernom mieste. V prípade osobného vyzdvihnutia budete informovaní mailom, že váš tovar je pripravený na odbernom mieste a môžete si ho prevziať. Poštovné a balné v rámci SR vo výške 2,80€ sa automaticky pripočíta k cene objednávky a platí max. na 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PEVON s.r.o.

 
 
telefón:
0917 957 209 (volať po - pia: 8:00 - 17:00)

info@jenifer.sk
www.jenifer.sk