Dámske náramkové hodinky s koženým ramienkom

Dámske hodinky Geneva Platinum - farba ružová

Atraktívne dámske náramkové hodinky len za 8,90 €. Na výber až z ôsmich farebných prevedení. Elegancia a štýl v jednom - ozdoba vášho zápästia!

Dámske hodinky Geneva Platinum - farba ružová

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

82x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Podčiarknite svoj outfit!

Atraktívny šperk alebo presné hodinky so strojčekom Quartz? Chcete oboje? Dámske náramkové hodinky Geneva Platinum sú doplnkom, v ktorom sa spojil elegantný vzhľad, nápaditý dizajn a kvalitné materiály. Vybrať si môžete z ôsmich farieb pre dokonalé doladenie vášho každodenného outfitu.

V skratke

  • zľava na dámske náramkové hodinky
  • na výber 8 farieb
  • veľký ciferník s tromi malými imidžovými ciferníkmi
  • skvelý doplnok vášho outfitu

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na: http://www.evelyns.sk/Damske-hodinky-Geneva-Platinum, vyberte farbu produktu, kliknite na "Kúpiť", do kolónky "Pripojiť poznámku:" vpíšte číslo a heslo kupónu, zakliknite spôsob platby "Zľavový kupón" a kliknite na "Objednať". V nasledujúcom kroku vypíšte údaje pre zaslanie tovaru, súhlas s obch. podmienkami a kliknite na "Odoslať objednávku". Cena objednávky bude v plnej výške a bude opravená až pri fakturácii. Vy už nič neplatíte, len čakáte na zasielku. Poštovné a balné v rámci SR 2 € bolo automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.evelyns.sk

 
telefón:
0948 545 535