Dámske kabelky PENELOPÉ, DÉMÉTÉR alebo PANDORA - do mesta i na nákupy

Dámska kabelka PANDORA - béžovo-čierna

Kabeliek nikdy nie je dosť. Vyberte si nadčasové a elegantné kúsky PENELOPÉ, DÉMÉTÉR alebo PANDORA vhodné na bežné nosenie, špeciálne príležitosti i väčší nákup.

Dámska kabelka PANDORA - béžovo-čierna

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 12,99 do 15,99

9x kúpené
Dámska kabelka PENELOPÉ - čierna 38%
Dámska kabelka PENELOPÉ - hnedá 38%
Dámska kabelka DÉMÉTÉR 48%
Dámska kabelka PANDORA - čierna 36%
Dámska kabelka PANDORA - béžovo-čierna 36%
Dámska kabelka PANDORA - béžovo-hnedá 36%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

3€

(u vás do 2 pracovných dní)

Oživte jeseň nadčasovou eleganciou

S dámskymi kabelkami je to podobne ako s ponožkami. Nikdy ich nie je dosť, pretože zladiť všetky odtiene s oblečením dá poriadne zabrať. Rozšírte svoju zbierku o praktické a kvalitné tašky z kolekcie Nicole z Veľkej Británie. Oživte svoj jesenný outfit trochou nadčasovej elegancie a vyberte si z troch druhov kabeliek v zemitých odtieňoch. Skvele sa hodia nielen do mesta či do práce, ale taška DÉMÉTÉR vám svojimi rozmermi poslúži aj pri väčšom nákupe či na cestách. Urobte si radosť a získajte novú najvernejšiu priateľku každej dámy. :)

V skratke

  • zľava na dámske tašky
  • na výber v zemitých odtieňoch
  • kvalitné šitie
  • priestranné kabelky
  • nadčasový a elegantný dizajn
  • tip na darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná dodatočná objednávka cez e-shop: http://www.webareal.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SKV sekcii Zamenej.sk zvolíte druh tašky a kliknete na "kúpiť". Následne vyberiete spôsob dopravy a to "doprava pre kupón Zamenej.sk" a zvolíte spôsob platby "Slevový kupon Zamenej.sk" a kliknete na objednať. Vyplníte potrebné údaje pre doručenie vašej objednávky. Do časti "slevový kupón" uvediete číslo a heslo kupónu a dáte objednať. Do 24 hod. obdržíte potvrdenie o objednávke v podobe faktúry, ktorá bude na sumu 0 €. Faktúra vám slúži ako záručný list. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3 € sa automaticky pripočítalo k hodnote nákupu, a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.