Dajte zdravým a žiarivo bielym zubom zelenú bezbolestnou cestou!

Bielenie zubov lampou ZOOM

Profesionálna dentálna hygiena s pieskovaním alebo bielenie zubov lampou ZOOM a s darčekom - medzizubnou kefkou! Pretože správne čistenie zubov ušetrí čas i peniaze!

Bielenie zubov lampou ZOOM

Bielenie zubov lampou ZOOM 300

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 26,90 do 189

126 zákazníkov
končí za 2 dni alebo po vypredaní
Ako kupóny darovať?

Dentálna hygiena alebo bielenie zubov

Kúpiť

Návšteva zubára, ktorá nebolí

Nie že by sme znevažovali duševnú hygienu, alebo tú telesnú, ale jedine dentálna hygiena vám otvorí cestu k žiarivému úsmevu! Zdravé a biele zuby chceme všetci. V príjemnej a modernej ambulancii blízko Račianskeho mýta vám žiadna bolesť nehrozí. Zverte svoje zuby do starostlivosti ústretovým odborníkom. Môžete si dať váš chrup preventívne ošetriť a tak zabránite tvorbe kazov a zápalu ďasien. Po prehliadke príde na rad bezbolestné pieskovanie, ktoré dokonalo vyčistí vaše zuby. Alebo na to môžete ísť radikálne a nechať si vybieliť chrup až o 8 odtieňov! A to všetko bezbolestne a navyše aj s darčekom!

V skratke

  • zľava na dentálnu hygienu alebo bielenie zubov
  • moderná ambulancia v blízkosti Račianskeho mýta
  • príjemný personál
  • ultrazvukové čistenie zubov
  • bielenie zubov lampou ZOOM
  • DARČEK - medzizubná kefka

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia vopred na tel.č.: +421 950 667 087 alebo e-mailom na cajakova@gmail.com. Pri objednávaní je potrebné nahlásiť číslo kupónu. Zmena rezervácie je možná minimálne 48 hodín pred ošetrením, v opačnom prípade stráca kupón platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Dentálna hygiena Peter Filko

 
Čajakova 4077/25
811 05 Bratislava
 
+421 950 667 087