Online gitarový kurz v angličtine s profesionálnym gitaristom

6-mesačný online gitarový kurz v angličtine - balíček videí "Megapack Series" s gitaristom Neilom Hoganom

Objavte najjednoduchší spôsob ako sa naučiť hrať na gitare. Získajte online kurz za výhodnú cenu a ovládajte gitaru ako profesionál už po pár mesiacoch. Kurz prebieha formou videí v angličtine.

6-mesačný online gitarový kurz v angličtine - balíček videí "Megapack Series" s gitaristom Neilom Hoganom

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 9 do 59

7x kúpené

Totálne skvelý gitarista

Nestíham, sú zápchy, prší, nechce sa mi... Aj vy poznáte tieto klasické výhovorky? Určite ste kvôli nim premeškali nejednu príležitosť. Totally Guitars má pre vás skvelú ponuku, ktorá je imúnna voči takmer všetkému. Dopravná situácia ani zlá meteorologická predpoveď vám nezabránia v tom, aby ste sa naučili hrať na gitare. Online gitarový kurz si môžete kedykoľvek pustiť v pohodlí domova. Kurzy sú v angličtine. Vedie ich profesionálny gitarista Neil Hogan, ktorý má viac ako 30-ročné skúsenosti s učením. Ovládajte gitaru ako profík už po niekoľkých týždňoch!

V skratke

  • zľava na online gitarový kurz v anglickom jazyku
  • kurz prebieha formou videí pod vedením gitaristu Neila Hogana
  • na výber 3-mesačné až 60-mesačné kurzy
  • prístup k videám kedykoľvek a kdekoľvek
  • nie ste viazaní na pravidelné návštevy učiteľa
  • teoretické základy hry na gitare
  • lekcie techniky

 

Informácie

Po zakúpení kupónu prejdite na stránku http://www.totallyguitars.com/frontpage/redeem.php. Tam zadajte svoju e-mailovú adresu, číslo kupónu, ktoré ste obdržali a bezpečnostný kód, kliknite na tlačidlo "Submit". Následne si skontrolujte svoju e-mailovú schránku, kde vám bude doručené používateľské meno, heslo a link na vaše gitarové lekcie. Kupón umožňuje prístup len k lekciám na gitarový kurz "Megapack series", ostatné lekcie na stránke nebudú sprístupnené. Po zakúpení kupónu nie je možné vrátiť peniaze. Čas na uplatnenie kupónu: 60 dní. Na to, aby ste mohli absolvovať gitarový kurz musíte ovládať anglický jazyk. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.