Magnetky, pozdravy či pohľadnice s vlastnou fotografiou v rôznych rozmeroch

6 ks pozdravov 10x15 cm, perlový fotopapier (kvalitná fototlač), bez potlače pre adresu, s farebnou obálkou podľa výberu zákazníka

Nechajte si zhotoviť originálny suvenír z dovolenky. Magnetky, pozdravy či pohľadnice s vlastnou fotografiou v rôznych rozmeroch.

6 ks pozdravov 10x15 cm, perlový fotopapier (kvalitná fototlač), bez potlače pre adresu, s farebnou obálkou podľa výberu zákazníka

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 2,99 do 10,70

23x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,20€ za každé 2 kupóny

(u vás za 6 dní od úhrady)

Originálny suvenír z dovolenky

Ako si pripomenúť dovolenku inak, než len prehliadaním fotiek v mobile? Nechajte si zhotoviť originálne magnetky, pozdravy či pohľadnice s vašou vlastnou fotografiou. Získate tak jedinečný suvenír, ktorý nenájdete v žiadnom obchode. Pretrieďte vašu zbierku fotografií a vyberte momenty, ktoré stáli za to. Budete ich tak mať dennodenne na očiach. Pripomeňte si svoje najkrajšie momentky alebo obdarujte blízkych unikátnym darčekom!

V skratke

  • zľava na výrobu magnetiek s vašou fotografiou
  • vaša vlastná fotografia bez úprav
  • magnetka ako milá ozdoba do bytu či do kancelárie
  • pohľadnice či pozdravy ako originálny suvenír pre vašich známych
  • pripomeňte si krásne okamihy z dovolenky
  • tip na darček pre blízkych

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné vytvoriť dodatočnú objednávku cez e-mail: jamaps@jamaps.sk (do emailu uveďte vašu adresu, e-mail, telefón, číslo kupónu a v prílohe vašu fotografiu) Výroba  trvá do 6 pracovných dní od schválenia návrhu. Poštovné a balné v rámci SR 1,20 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Mgr. Janka Balážová

0915 171 429