Denný tábor Tancujeme s angličtinou pre všetky deti z Bratislavy a okolia

5-dňový denný tábor pre dieťa od 5 do 15 rokov za 89 € - strava 3x denne, pitný režim, program, materiálno-technické vybavenie, foto z tábora

Majú vaše deti veľa energie? Usmernite ju správnym smerom. Tanec, zábava, hry, noví kamaráti ale aj tréning angličtiny na ne čaká v dennom detskom tábore v Petržalke.

5-dňový denný tábor pre dieťa od 5 do 15 rokov za 89 € - strava 3x denne, pitný režim, program, materiálno-technické vybavenie, foto z tábora

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

5x kúpené

Zmysluplne strávený čas pre vaše deti

Predstavte si tábor, kde sa vaše deti do sýtosti vybláznia a zároveň naučia množstvo užitočných vecí. Tanečno-anglický 5-dňový denný detský tábor v bratislavskej Petržalke spĺňa jedno aj druhé. Na vaše deti sa tešia obľúbení a skúsení inštruktori, ktorí si s nimi prejdú základy klasického, ľudového aj moderného tanca. Popri pohybových aktivitách si deti osvoja angličtinu. Ten najkrajší zážitok vám, rodičom, venujú vaše ratolesti v podobe vystúpenia so všetkým, čo sa v tábore naučili. Let's dance!

V skratke

  • zľava na 5-dňový denný detský tábor "Tancujeme s angličtinou" pre deti od 5 do 15 rokov
  • v cene je strava 3x denne a pitný režim
  • mladí a priateľskí animátori
  • počas tábora sa deti naučia základy moderného, ľudového aj klasického tanca
  • angličtina hravou formou
  • deti si zlepšia držanie tela
  • na záver deti predvedú vystúpenie pre rodičov

 

Informácie

Je potrebná rezervácia na stránke http://www.victour.sk/ponuka/3/tancujeme-s-anglictinou. Do poznámky je nutné uviesť meno dieťaťa a číslo kupónu. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Rezervácia je záväzná. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. V cene kupónu nie je zahrnuté: poistenie, cestovné (študenti a deti zadarmo), táborové tričko. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Victour

SportZoo s. r. o.

telefón:
+421 948 12 66 55

*}