Magnetky, pozdravy alebo pohľadnice s vianočným motívom a vlastnou fotografiou

4 magnetky formátu cca 10 × 15 cm s rovnakou fotkou a grafikou

Vianočné magnetky, pozdravy alebo pohľadnice s vašou vlastnou fotografiou. Potešte blízkych originálnym darčekom! Na výber z viacerých motívov i rozmerov.

4 magnetky formátu cca 10 × 15 cm s rovnakou fotkou a grafikou

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 2,99 do 10,70

147x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,20€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Vianočné pozdravy či magnetky, podľa vášho gusta

Klasické papierové pozdravy či pohľadnice z vianočných tradícií takmer vymizli. Skúste oživiť tento zvyk a potešte vašich členov rodiny, priateľov či známych a pošlite im tieto Vianoce klasické prianie poštou namiesto SMS-ky. A nie hocijaké, ale s fotografiou a grafickým motívom podľa vášho výberu. Verte, že tým adresátovi spravíte nesmiernu radosť a takýto pozdrav celkom určite neskončí v koši, pre nedostatok úložného miesta v telefóne. Rovnako milou pozornosťou môžu byť aj magnetky s vlastnou fotografiou doplnené o vianočný motív. Najkrajšie sviatky v roka sú totiž o radosti, ktorú môžete svojim blízkym vyčariť a s touto ponukou trafíte naozaj do čierneho! :)

 

V skratke

  • zľava na výrobu magnetiek, pozdravov alebo pohľadníc z vašej fotografie
  • na výber z mnohých vianočných motívov
  • magnetka ako milá ozdoba do bytu či do kancelárie
  • pozdrav či pohľadnica s vašou fotografiou bude ešte osobnejším pozdravom
  • tip na darček pre blízkych

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné vytvoriť dodatočnú objednávku cez e-mail: jamaps@jamaps.sk (do emailu uveďte vašu adresu, e-mail, telefón, číslo kupónu a v prílohe vašu fotografiu a číslo motívu, ktorý ste si vybrali.) Motívy nájdete na http://www.jamaps.sk/portfolio/vianocne-pohladnice-a-pozdravy/. Výroba magnetiek trvá do 6 pracovných dní od schválenia návrhu. Ak chcete dodať tovar do Vianoc, je potrebné vykonať objednávku cez e-mail najneskôr do 16.12.2016. Poštovné a balné v rámci SR 1,20 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Mgr. Janka Balážová

 

telefón: 
0915 171 429