Skladací dinousaurus vo vajíčku - parádna hračka pre vaše deti!

2 kusy skladacích dinosaurov vo vajíčku (náhodný výber)

Prekvapte vašich drobcov skvelou hračkou, ktorá pobaví, naučí a rozvíja logiku i motoriku. Čaká na vás až 6 druhov skladacích dinosaurov vo vajíčku.

2 kusy skladacích dinosaurov vo vajíčku (náhodný výber)

Ostatné varianty ponuky

5x kúpené
2 kusy skladacích dinosaurov vo vajíčku (náhodný výber) 46%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Super hračka pre malých paleontológov

Brachiosaurus meral na dĺžku až 30 metrov, triceratops svoje tri rohy využíval na súboje s inými samcami a tyrannosaurus bol kráľom všetkých dinosaurov. Aj vy už vďaka vašim deťom viete o týchto prehistorických monštrách viac ako by ste chceli? Potešte ich hneď dvomi vernými modelmi najznámejších druhov. Dinosaury deti z nejakého dôvodu vždy budú fascinovať a s takouto hračkou ich záujem azda ešte o niečo vzrastie. Modely majú dokopy 15 dielikov, ktoré sú ukryté v polopriesvitnom vajíčku. Takáto skladačka rozvíja logiku, jemnú motoriku a s poskladaným dinosaurom si deti užijú kopec zábavy. Darujte im kúsok Jurského parku! :)

V skratke

  • zľava na 2 ks skladacích modelov dinosaurov
  • každý model má 15 dielikov
  • pohyblivé končatiny
  • dodávané vo vajíčku
  • rozmery: vajíčko - 14 x 8 cm; dinosaurus - cca 14 x 13 cm (podľa druhu)
  • 6 rôznych druhov

 

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR 2 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Preferované druhy dinosaurov uvediete v poznámke - v prípade, že sú skladom vám budú doručené, v opačnom prípade vám budú odoslané náhodné druhy podľa skladových zásob. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Alpha shop s.r.o.

 

1. mája 166/5
Trenčín 911 01
 
Telefón:
0911 199 288