Deň detí v ZOO Zlín a v najmladšom zámku v Českej republike Lešná

Deň detí v ZOO Zlín a v najmladšom zámku v Českej republike Lešná
Vypredaná zľava
25x kúpené

Prvá júnová sobota bude ešte krajšia!

Urobte vašim drobcom zo sviatku dňa detí Vianoce! Vezmite ich na deň plný zážitkov do tretej najväčšej českej ZOO v Zlíne, kde uvidia na vlastné oči viac ako 210 druhov zvierat z celého sveta! Okrem toho budete mať možnosť prezrieť si aj najmladší zámok na území našich západných susedov – zámok Lešná. V interiéroch si obzriete vykladaný nábytok, skvostné drevené obloženie stien, či kazetové stropy. Súčasťou je aj zbierka predmetov z celého sveta.

1 osoba 1 deň Autobusom Centrum mesta, Sprievodca

V skratke

 • jednodňový zájazd do ZOO Zlín s možnosťou návštevy zámku Lešná pre 1 osobu
 • preprava luxusným vozidlom značky Mercedes  
 • sprievodca počas zájazdu
 • nástupné miesto v Bratislave
 • skvelý tip na výlet pre vaše deti

 

Platnosť kupónu

do 4.06. 2016

Podmienky

 • potrebná rezervácia cez e-mail: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu)
 • prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900
 • pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom
 • nástupné miesto: Bratislava

Termíny

 • Momentálne nie sú dostupné žiadne nadchádzajúce termíny.

Zobraziť predchádzajúce termíny »

Poskytovateľ

V cene kupónu za 18,50 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • doprava luxusným autobusom Mercedes
 • sprievodca počas zájazdu

Termín zájazdu: 4.6.2016 (sobota)

 

 

Nástupné miesto: Bratislava

 

V cene nie je zahrnuté:

 • vstupné do ZOO Zlín: dospelý: 130 CZK (cca 4,80 €), študenti a dôchodcovia: 110 CZK (cca 4,05 €), deti 3-15 rokov: 80 CZK (cca 2,95 €), dieťa do 3 rokov zadarmo
 • rodinné vstupné do ZOO: 400 CZK (cca 14,80 €) / 2 dospelí a max. 2 deti (3-15 rokov), 470 CZK (cca 17,37 €) / 2 dospelí a max. 3 deti (3-15 rokov)
 • vstupné do zámku Lešná: dospelý: 50 CZK (cca 1,85 €),  študenti a dôchodcovia: 40 CZK (cca 1,48 €), deti 3-15 rokov: 30 CZK (cca 1,10 €), dieťa do 3 rokov: zadarmo
 • odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – CK ponúka uzatvorenie poistenia prostredníctvom poisťovne Union v hodnote: 1,40 €/dospelá osoba, príp. zabezpečenie poistenia individuálne

 

UPOZORNENIE: Vstupenky do zoologickej záhrady nezahŕňajú vstup do zámku. Vstupenky do zámku sa predávajú pred zahájením prehliadky v pokladni na zámku. Prehliadka zámku bez zaplatenia vstupného do ZOO nie je možná!
 

ZOO A ZÁMOK ZLÍN

ZOO a zámok Zlín – Lešná sa rozkladá na ploche 52 ha a nájdete tu vyše 210 druhov zvierat z celého sveta. Zvieratá sú rozdelené  podľa svetadielov. Začíname Južnou Amerikou s Amazóniou, cez Austráliu, Áziu, Afriku až k Európe. Uvidíte tu okrem iných slony, nosorožce, žirafy, gibonov, zebry, klokany, tučniaky, tulene, gorily, samozrejme aj vtáctvo je zastúpené početnými druhmi a ešte veľa mnoho iných zaujímavých zvierat.

 

 

ZOO nám ponúka aj  novovybudovanú tropická halu Yucatan s pravou atmosférou tropického pralesa, kde môžete obdivovať okrem fauny a flóry aj civilizáciu starých Mayov. Mnohí sú názoru, že ZOO Zlín patrí k najkrajším miestam na Morave. Celú scenériu dopĺňa zámocký park s množstvom vzácnych drevín, kvetmi, jazierkami, vodotryskmi a vodopádmi, kde kraľuje zámok Lešná.

 

Pre detských návštevníkov je pripravené detské ihrisko s rôznymi atrakciami vrátane lanového centra alebo trampolíny. Ďalej je tu možnosť zvezenie na ťave alebo poníkovi. V ZOO a zámok Zlín – Lešná tiež nechýba vláčik. V areáli ZOO návštevník nájde päť štýlových reštaurácií.

Hoci zámok patrí k najmladším na území ČR – určite stojí za to pozrieť si ho. Za 45 minút si v interiéroch  obzriete vykladaný nábytok, skvostné drevené obloženie stien, kazetové stropy. Súčasťou je aj zbierka predmetov z celého sveta. Za zmienku stoja určite práce zo slonoviny, ebenu ale tiež egyptské a antické vykopávky. Na zámku prebiehajú aj svadobné obrady.