Veľkolepá striptízová show Magnifique Ladies Night v Košiciach

39x kúpené

Zmyselnosť, tanec, zábava a pikantné momenty

Úspešní striptéri zo skupiny The Men, ktorí účinkovali aj v šou Česko Slovensko má talent, sa predstavia prvýkrat v Košiciach. Tešiť sa môžete na najlepšieho striptéra sveta, majstra Európy v pánskom striptíze a najlepšieho striptéra Maďarska vystupujúceho v najlepších kluboch Ibizy. Núdza nebude o pikantné momenty, vzrušujúce chvíle, myšlienkové úlety, príbehové striptízové performance, vytrenované svalnaté mužné telá a tanečné kreácie skvelých tanečníkov. Po programe sa môžete tešiť i na exkluzívny photoshoooting so všetkými účinkujúcimi a horúcu after párty!

 

Ladies Night pansky striptiz

V skratke

 • zľava na vstupenku na Magnifique Ladies Night v Košiciach
 • vystúpi skupina profesionálnych striptérov The Men, ktorú poznáte zo šou Česko Slovensko má talent
 • zmyselné predstavenie s nádychom erotiky plné tanca a pánskeho striptízu
 • skvelé svetelné efekty
 • vzrušujúca zábava pre všetkých
 • večerom sprevádza známy moderátor Viktor známy z relácie Deň a Noc

 

Platnosť kupónu

do 13.11. 2015

Podmienky

 • vstup povolený len osobám od 18 rokov
 • rezervácia nie je potrebná
 • kupón platí ako vstupenka
 • množstvo kupónov v akcii je limitované na 100 ks

Poskytovateľ

Hlavným organizátorom akcie je: 

Magnifique Agency

telefón:
0944 117 926

 
 
Adresa klubu:
 
Ibiza Club Košice
 
Laca Novomeského 7
040 01 Košice
 

V cene kupónu za 9,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • vstupenka na Magnifique Ladies Night

Termín: 13.11.2015

Miesto: Ibiza Club v Košiciach

Otvorenie klubu: 21:00
Začiatok programu: 22:00

Vstup povolený len osobám od 18 rokov.

 

 

THE MEN

Skupina profesionálnych striptérov a tanečníkov založená na Slovensku, vytvorená so zámerom pobaviť ženskú časť publika zmyselným predstavením s nádychom erotiky, vzrušenia v podobe tanca a pánskeho striptízu. Členov tejto jedinečnej skupiny v rámci Európy tvoria páni zo Slovenska i zahraničia, ktorí prešli namáhavým konkurzom ako i náročným tréningom pod dohľadom odborníkov z oblasti svetového pánskeho striptízu. THE MEN účinkovali aj v šou Česko Slovensko má talent. Pozrite si ich horúce vystúpenia tu, tu alebo tu.

 

 

Hlavným choreografom skupiny je niekoľkonásobný majster sveta v pánskom striptíze - Fabrice, umeleckým menom Kenzo Superstar. Hlavnou myšlienkou a zámerom zakladateľa skupiny Tomáša Kavčáka (MAGNIFIQUE AGENCY), je vniesť do sveta Európskeho striptízu viac zmyselnosti, predstavivosti, zábavy, profesionality ako i elegancie v rámci skoro dvojhodinového predstavenia, s pestrou choreografiou s nádychom exotiky, štýlu, fantázie a klasiky. 

Celý priebeh tejto unikátnej seansy bude mať pod kontrolou odvážny, kreatívny a priebojny moderátor Victor Winner, známy ako Viktor zo seriálu Ďeň a Noc (Tv JoJ ).  

 

 

Večer bude dotvorený svetelnými efektami, chutnými drinkami pripravovanými barmanmi v sexy odevoch, ktoré neostanú bez povšimnutia, obnaženými sexi hostessmi, ktorí budú počas celého programu vo vašej blízkosti a k vaším službam, a tešiť sa môžete aj na exkluzívny photoshooting po programe so všetkými učinkujucími. Po photoshootingu ostávajú všetci aktéri v klube na after party.

 

 

Hlavným organizátorom akcie je Magnifique Agency

Sme úspešná a zároveň jediná agentúra svojho druhu na Slovensku, ktorá spolupracuje so známymi medzinárodnými umelcami erotickej brandže prevažne z Francúzska, Španielska, Grécka, Portugalska, Nemecka, Maďarska, Talianska, Rakúska, Poľska, Ruska, Českej republiky, Brazílie, Venezuely, ako i Slovenska.

 • exkluzivita
 • profesionalita
 • elegancia
 • bohaté dlhoročné skúsenosti našich umelcov v najlepších svetových table dance kluboch, divadlách a muzikáloch, zaručujú nezabudnuteľnú prestížnu show na vysokej úrovni aj pre najnáročnejšieho diváka