Ubytovňa Letka pre všetkých vášnivých turistov s výbornou polohou len na skok od Malej a Veľkej Fatry

2x kúpené

Turiec ako na dlani

Ťahá vás to do prírody? Najlepšie sa cítite na horách? Nosíte turistickú obuv nielen na turistiku? Ak ste aspoň raz odpovedali áno, urobte si výlet do nádhernej Turčianskej kotliny obklopenej pohoriami Malou a Veľkou Fatrou. Pokiaľ nepotrebujete ku šťastiu luxusné hotely, Ubytovňa Letka pri letisku v Tomčanoch je pre vás výborná voľba. Ponúka jednoducho zariadené izby so spoločným WC i kúpeľňou. Využite možnosť požičania bicyklov a prebrázdite okolitú krajinu na dvoch kolesách. Ak máte radi kone, určite vás poteší možnosť zajazdiť si na neďalekom Ranchi Amadeus. Presvedčte sa, že výborný výlet plný zážitkov nemusí znamenať drahú položku v rozpočte.

2 osoby 3 dni Raňajky Vlastná doprava Parkovanie, Požičanie bicyklov

V skratke

 • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Ubytovni Letka
 • raňajky v cene
 • požičanie bicyklov
 • lokalita v prekrásnej prírode Turčianskej kotline
 • výborná poloha na podnikanie turistických výletov do Malej i Veľkej Fatry
 • ubytovňa sa nachádza priamo pri letisku Martin - možnosť rezervovať let vetroňom
 • jazda na koni na Ranchi Amadeus 
 • deti do 3 rokov zdarma!

 

Platnosť kupónu

do 31.10. 2016

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu odporúčame preveriť si dostupnosť voľných termínov v Ubytovni Letka, ktorá pobyt poskytuje
 • potrebná rezervácia min. 2 týždne pred nástupom na tel.č. +421 907 088 124 alebo e-mailom letkaubytovna@gmail.com, pri rezervácii uveďte číslo kupónu
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • pri nástupe na pobyt je potrebné sa preukázať vytlačeným kupónom
 • check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod.

Poskytovateľ

Ubytovňa Letka

 
Letisko Martin
Dražkovce, 03802
 
telefón:
+421 907 088 124
 

V cene kupónu za 69 € pre 2 osoby je zahrnuté:

 • ubytovanie na 3 dni (2 noci)
 • 2 x raňajky
 • požičanie bicyklov na pol dňa
 • 30 minút jazdy na koni pod dohľadom trénera

 

Deti do 3 rokov majú pobyt bez nároku na služby zadarmo.

 

Ubytovňa Letka

Nachádza sa pri Letisku Martin, v Tomčanoch. Je ideálnym miestom pre nenáročných klientov, ktorí hľadajú pokoj a bohatú ponuku na trávenie voľného času. Kapacita ubytovne je 40 lôžok.

Ponúka opekací altánok, gril a detské ihrisko. Jeho súčasťou je slnečná terasa, úschovňa lyží a bar, kde si môžete vybrať z ponuky nápojov.

V izbe nájdete rýchlovarnú kanvicu a TV. WC a kúpeľňa je spoločná pre viacero izieb.

 

Jazda na koni na Ranchi Amadeus

Vhodná pre všetky vekové skupiny. V stajni je k dispozícii 10 miest na ustajnenie koní. Pod vedením skúsených inštruktorov zabezpečia kurzy jazdenia pre začiatočníkov aj pokročilých, prípadne jazdu v kroku na jazdiarni pre tých, ktorí chcú skúsiť vidieť svet z konského chrbta po prvýkrát.

 

Aktivity v okolí

Let motorovým lietadlom alebo vetroňom na Letisku Martin

Aeroklub Martin ponúka široké možnosti na zážitkové lety aj pre amatérov. Vyberte si let motorovým lietadlami Dynamic alebo Cessna 172 alebo sa nechajte zlákať na let vetroňom. Krásu Turca a okolitých hôr môžete objavovať aj z vtáčej perspektívy. Odporúčame včasnú rezerváciu.

Turistika v Malej Fatre

Pohorie Malá Fatra je obľúbené medzi turistami najmä vďaka nenáročnému terénu a krásnej prírode ale tiež vďaka možnosti zvoliť si trasu odkiaľkoľvek - kamkoľvek. Malá Fatra ponúka skutočne obrovské množstvo možností a nemôže byť pre vás problém vybrať si niečo presne na Vašu mieru. Medzi najlepšie východiskové body na turistiku v Malej Fatre patrí Vrátna dolinu, Štefanová alebo Strečno.

Gaderská dolina

Jedna z najkrajších a najznámejších dolín Veľkej Fatry očaruje nielen turistov ale i filmárov. Nakrúcali tam napríklad vojnový film Dolina, rozprávku Plavčík a Vratko i prvý slovenský film Jánošík.Vhodným miestom na začatie túry je Blatnica. Je vstupom do asi 16 kilometrov dlhej Gaderskej doliny, ktorá je vhodná na horskú turistiku s výstupmi na vrchy Tlstá a Ostrá, alebo na príjemnú prechádzku v dolnej časti doliny či cykloturistiku.

Múzeum slovenskej dediny

Múzeum slovenskej dediny je najväčšou prírodnou expozíciou na Slovensku. Nachádza sa v Jahodníckych hájoch, východne od Martina a na ploche 15,5 ha sa nachádza 143 exponátov slovenskej ľudovej architektúry, pochádzajúcich zo severozápadného Slovenska.