FunAréna Donovaly - spiatočný lístok na lanovku TELEMIX Nová hoľa a jazda na bobovej dráhe

310x kúpené

Zábava na Donovaloch

Urobte si skvelý deň v znamení malebných výhľadov a dobrodružstva! Vaše oči i duša pookrejú pri pohľade na krásu Nízkych Tatier a Veľkej Fatry z Novej hole, kam sa vyveziete kombinovanou sedačkovou lanovkou s kabínami TELEMIX Nová hoľa. Pri troche šťastia a dobrom počasí možno zahliadnete i Kriváň! A po návrate z Novej hole či pred tým si doprajte dávku adrenalínu a zábavy! Čaká na vás skvelá jazda na toboganovej bobovej dráhe vo FunAréne Donovaly, ktorá je vhodná pre deti i dospelých. Zoberte rodinku a vychutnajte si spolu nové zážitky!

1 osoba

V skratke

 • zľava na spiatočný lístok na lanovku TELEMIX Nová hoľa a 1 jazdu na bobovej dráhe vo FunAréna Donovaly
 • moderná lanovka s 8-miestnymi kabínami - prekrásne výhľady na panorámu Nízkych Tatier a Veľkej Fatry
 • dĺžka trate bobovej dráhy 900 m, 7 skokov, 11 ostrých zákrut, max. rýchlosť 45 km/hod.
 • FunAréna Donovaly - adrenalínové centrum zábavy - toboganová bobová dráha, lanové centrum, lezecká stena, paragliding, trampolíny
 • stredisko ponúka množstvo atrakcií pre deti aj dospelých

bobova draha

Platnosť kupónu

do 30.06. 2017

Podmienky

 • kupón za lístky na bobovú dráhu a na lanovku si môžete vymeniť v pokladni pri údolnej stanici lanovky TELEMIX Nová hoľa počas prevádzkovej doby atrakcií FunArény Donovaly (do 17.6.2017 len počas víkendov a sviatkov lanovka od 9:00 do 16:00 a bobová dráha od 10:00 - 16:00, od 18. 6. do 30.6.2017 denne lanovka od 9:00 do 17:00 a bobová dráha od 10:00 do 17:00)
 • lanovka premáva počas otváracích hodín v polhodinových intervaloch vždy o celej a každú polhodinu
 • otváracie hodiny je potrebné pred využitím kupónu overiť na stránke poskytovateľa, nakoľko v prípade nepriaznivého počasia môže byť stredisko zatvorené aj cez víkend či sviatok
 • kupón nie je možné vymeniť za peniaze, ani vymeniť za iný typ lístka, nevyčerpaním kupónu do konca platnosti kupónu stráca majiteľ nárok na jeho uplatnenie v budúcnosti
 • záloha za čipovú kartu je 2 €
 • deti do dovŕšenia 6 rokov v sprievode dospelej osoby so zakúpeným kupónom majú vstup na bobovú dráhu ZADARMO
 • maximálne množstvo kupónov na 1 osobu je 5 ks

Poskytovateľ

Hodnotenia zákazníkov

Park Snow Donovaly

Excelentné

4,37 z 5 (19x)

89% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (17 / 19)

 • 5
  14
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
 • 1
  2

V cene kupónu za 6 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • 1 x spiatočný lístok na lanovku TELEMIX Nová hoľa 
 • 1 x jazda na bobovej dráhe vo FunAréna Donovaly

 

Deti do dovŕšenia 6 rokov v sprievode dospelej osoby so zakúpeným kupónom majú vstup na bobovú dráhu ZADARMO!

 

Kupón je možné uplatniť do 17.6.2017 len počas víkendov a sviatkov - lanovka od 9:00 do 16:00 a bobová dráha od 10:00 - 16:00, od 18.6. do 30.6.2017 denne lanovka od 9:00 do 17:00 a bobová dráha od 10:00 do 17:00.

 

bobova draha

 

Lanovka TELEMIX na Novú hoľu

Vyvezte sa na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami. Príďte a využite príležitosť pokochať sa prekrásnym výhľadom z Novej hole či blízkeho Zvolena na panorámu Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. A pri troche šťastia a dobrom počasí aj na končiare Západných Tatier s dominantným vrcholom Kriváňa. Lanovka premáva v hodinových intervaloch každú celú hodinu.

 

Bobová dráha

V bezprostrednej blízkosti údolnej stanice lanovky TELEMIX Nová hoľa a apres ski Husky baru sa nachádza toboganová bobová dráha.

Trať bobovej dráhy je vedená po pravej strane zjazdovky z Novej hole od Mišútskej cesty, kľukatí sa v lesíku a po takmer 900 m vyústi k nástupnej stanici umiestnenej nad plochou, ktorá sa v zime využíva v stredisku ako klzisko. Počas jazdy v tobogane na špeciálnych vozíkoch zažijete množstvo adrenalínu najmä vďaka 7 skokom a 11 ostrým zákrutám. Maximálna rýchlosť, ktorú je možné dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Pre porovnanie aktuálnej rýchlosti bude pripravený radar, ktorý vám pri príchode do cieľa ukáže zaznamenanú najvyššiu rýchlosť vášho prejazdu toboganom. A ak sa vám jazda zapáčila, môžete sa znovu pohodlne priamo vo vozíku nechať vyviezť až na štart takmer 400 m dlhým vlekom.

Viac o bobovej dráhe a prevádzkových bezpečnostných predpisoch si môžete prečítať TU.

 

Veľký park ešte väčších snov, to je PARK SNOW Donovaly!

Adrenalínové centrum zábavy FunAréna Donovaly sa nachádza v oáze pokoja s príjemným prostredím pre relax, ale aj aktívny odpočinok pri turistike alebo cykloturistike v nádhernom prostredí Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. Vo FunAréna Donovaly vám ponúknu počas sezóny toboganovú bobovú dráhu, lanové centrum, lezeckú stenu, paragliding, trampolíny, nafukovací hrad...