Sezónny skipas v Snowparadise Veľká Rača Oščadnica na Kysuciach

5x kúpené

Lyžiarska sezóna v snehovom raji

Ak sa chystáte na lyžovačku, očakávate zasnežené svahy, skvelé služby a krásnu prírodu, Snowparadise Veľká Rača je ideálne miesto pre Vás. Patrí k TOP strediskám na Slovensku a ponúka až 14 kilometrov pravidelne upravovaných zjazdoviek v troch prepojených dolinách. Na svoje si prídu začiatočníci i pokročilí lyžiari. Na svahy vás vyvezú dve 4-sedačkové lanovky, jedna 6-sedačková lanovka v kombinácii s kabínou a tri vleky. Okrem skvelej lyžovačky si môžete vyskúšať adrenalínovú jazdu na najdlhšej bobovej dráhe v strednej Európe, alebo jazdu ratrákom. Priamo v stredisku ponúkajú svoje služby aj lyžiarske školy a škôlky, požičovňa i servis lyží. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie.

V stredisku si navyše zalyžujú aj vaše ratolesti do 9,99 roka a to úplne ZADARMO.

V skratke

 • zľava na sezónny skipas v stredisku Snowparadise Veľká Rača Oščadnica
 • až 14 kilometrov zjazdoviek
 • tri prepojené doliny - Dedovka, Marguška, Lalíky
 • skibusy a parkovanie zdarma
 • servis a požičovňa lyží
 • pravidelne upravované zjazdovky
 • lokalita tradične s množstvom snehu
 • 4-sedačkové lanovky, kabínková lanovka aj menšie vleky
 • bobová dráha súčasťou strediska
 • deti do 9,99 roka lyžujú s vami ZADARMO

Platnosť kupónu

do 30.04. 2017

Podmienky

 • skipas v stredisku Snowparadise Veľká Rača Oščadnica je platný počas celej zimnej sezóny 2016/2017 (v závislosti od snehových podmienok)
 • skipas nie je možné využiť na večerné lyžovanie
 • zakúpený kupón je potrebné vymeniť za celosezónny skipas v pokladni strediska Snowparadise Veľká Rača (je potrebné priniesť vytlačený kupón)
 • skipas je neprenosný

V cene kupónu za 129 € je zahrnuté:

 • sezónny neprenosný skipas pre 1 osobu

 

Deti do 9,99 roka lyžujú s vami ZADARMO.

 

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Medzinárodné lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica sa nachádza na Kysuciach, v pohorí Kysucké Beskydy. V 3 navzájom prepojených dolinách sa nachádzajú zjazdovky všetkých náročností, takže si tu dobre zalyžujú všetci od začiatočníkov až po najnáročnejších lyžiarov.

 

Ponuka služieb

Lyžiarske školy a  škôlka, úschovňa, ski servis, požičovňa lyží a predajňa športových potrieb. Na spestrenie lyžovačky môžete zažiť adrenalín na bobovej dráhe, ktorá je najväčšou atrakciou v stredisku, alebo jazdu ratrakom počas úpravy tratí.

 

Lyžovačka

K dispozícii je viac ako 14 km tratí. Takmer všetky zjazdovky sú zasnežované technickým snehom a sú pravidelne upravované. Počet zjazdoviek: 15, z toho 7 modrých (ľahká náročnosť), 7 červených (stredne ťažké), 1 čierna (ťažká). Vyznávači bežeckého lyžovanie si tiež prídu na svoje, nachádzajú sa tu bežecké trasy - Stopa zdravia v dĺžke 1 km, 3 km a 5 km. Nástup na uvedené trasy je od vrcholovej stanice sedačkovej lanovky v Dedovke. Pre náročnejších bežkárov je vhodná Trasa 17 (viď. mapa) v dĺžke 3,5 km. V stredisku pôsobí Lyžiarska záchranná služba, ktorá je na vysokej profesionálnej úrovni.

 

Lanovky a lyžiarske vleky

Samozrejmosťou pre Snowparadise Veľká Rača Oščadnica sú moderné prepravné zariadenia, ktoré zaručujú rýchlosť a pohodlnosť . Nájdete tu 2 štvorsedačkové lanovky, 1 šesťsedačkovú lanovku v kombinácii s 8-miestnymi kabínkami, 3 lyžiarske vleky a bobovú dráhu v dĺžke 1 300 m. Celková prepravná kapacita je 9.100 osôb/hodinu.

 

Bobová dráha

Najdlhšia bobová dráha v strednej Európe - Alpincoaster, ktorá je v prevádzke nielen v lete, ale aj v zimnej sezóne (v prípade priaznivých poveternostných podmienok) prináša do lyžovačky zaujímavý moment adrenalínového zážitku. Štart bobovej dráhy je vpravo od vrcholovej stanice lanovky na Dedovke.

 

Parkovanie

Parkovať môžete na parkoviskách priamo pri lanovej dráhe v lokalitách Dedovka (4-sedačka) a Lalíky (6-sedačka kombinovaná s kabínou). V prípade naplnenia veľkokapacitných parkovísk pri lanových dráhach, budú obsadzované tzv. záchytné parkoviská. Z týchto parkovísk sa budú môcť návštevníci dostať do strediska bezplatnou skibusovou dopravou. Počas denného a večerného lyžovania (večerné lyžovanie sa nachádza len v časti Dedovka) je parkovanie v stredisku BEZPLATNÉ. 

 

Požičovňa lyží

Vybavenie požičovne lyžiarskej a snowboardovej výstroje osloví každého nadšenca moderného lyžovania a snowboardingu. Disponuje zjazdovými lyžami a snowboardmi pre deti a dospelých všetkých výkonnostných kategórii, vhodných pre začiatočníkov, pokročilých i najnáročnejších zákazníkov, ktorí preferujú agresívnejší spôsob jazdy.

 

*}