Južná Morava: Oddychový pobyt v Hoteli Schaller neďaleko Znojma aj so vstupenkami na unikátny vínobus

Nielen pre milovníkov vína

Pohár vínka doma je síce fajn, ale určite si ho viac vychutnáte na južnej Morave. Nádherný vinársky región, zaujímavá história Znojma (na povrchu aj pod povrchom) a skvelé ubytovanie v Hoteli Schaller - na pobyte u našich susedov vám bude hej! V cene sú aj raňajky a vstupenky na jedinečný vínobus, ktorý vás povodí po najlepších viniciach! Na Morave teda nebude len dobre, ale aj veselo. Naplánujte si bezstarostné dni, ktoré vymažú všetok stres a nabijú vás dobrou energiou!

2 osoby 2 dni Raňajky Penzión Vlastná doprava Berieme karty, Parkovanie zadarmo, WIFI zadarmo, Parkovanie, Romantika, Terasa

V skratke

 • zľava na pobyt v Hoteli Schaller na Morave
 • ubytovanie na 2 noci s raňajkami
 • vstupenky na unikátny vínobus
 • poloha neďaleko Znojma
 • deti do 3 rokov ZADARMO

Platnosť kupónu

do 16.09. 2018

Podmienky

 • obsadenosť termínov si overujete priamo v hoteli, ktorý pobyt poskytuje
 • kupóny je možné využiť počas prac. týždňa aj cez víkendy
 • potrebná rezervácia pobytu telefonicky na +420 777 808 124 alebo e-mailom na  info@hotel-schaller.cz  (pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu)
 • termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Poskytovateľ

Hotel Schaller

Nový Šaldorf 165
671 81, Nový Šaldorf - Sedlešovice, Znojmo, Česká republika
 
 
rezervácie: +420 777 808 124
+420 777 971 610

V cene kupónu za 89 € je pre 2 osoby zahrnuté:

 • 2x ubytovanie
 • 2x raňajky formou rautu
 • vstupenky na vínobus - trojhodinová jazda krajom vína s ochutnávkovými zastávkami, štart v penzióne, kde obdržíte balíček s občerstvením na cestu (syr, chlieb, ovocie a vodu) a 3 degustačné vzorky vína
 • 20% zľava na večere v reštaurácii U Tří Jasanů (cca 100 m od penziónu) pre skupiny nad 8 osôb
 • Wi-Fi zdarma
 • parkovanie

 

Možné príplatky:

 • ubytovanie so zvieraťom: 6 €/osoba/noc
 • deti od 3 do 15 rokov: podľa individuálnej dohody

 

Hotel Schaller

Hotel Schaller sa nachádza v obci Nový Šaldorf, necelých 10 kilometrov od hraníc s Rakúskom. Blízko sa rozprestiera Národný park Podyjí, ktorý je rajom pre priaznivcov cyklistiky a milovníkov prírody. 

Ubytovanie
K dispozícii je široký výber izieb. Celková kapacita hotela je 51 lôžok. Z toho 2 dvojlôžkové a 1 štvorlôžková izba s príslušenstvom, ďalej 9 trojposteľových a 8 dvojposteľových izieb bez príslušenstva. Svojou ponukou hotel dokáže uspokojiť jednotlivca na služobnej ceste, ale aj rodiny na spoločnej dovolenke alebo veľké turistické skupiny. 

 

Tipy na výlet:

Termálne kúpele Laa

Termálne kúpele Laa (Therme Laa Hotel & Spa) ponúkajú celoročné kúpanie a vyžitie pre deti i dospelých za prijateľné ceny.

Therme Laa ponúka vnútorný aj vonkajší termálny bazén s vírivkami, vodopádmi s teplotou 34°C, vonkajší termálny bazén so slanou vodou s teplotou 36°C a vonkajší bazén pre aktívnych s chladnejšou vodou.

V termálnych kúpeľoch Laa si na svoje prídu aj deti. Pre nich sú tu vnútorné i vonkajšie vodné atrakcie, veľké pieskovisko aj detský kútik a v lete aj skákací hrad. Therme Laa ponúka aj 90 metrový nerezový tobogán, relaxačné miestnosti a saunový svet.

Južná Morava

Perlu Južnej Moravy preslávili filmové a hudobné festivaly, aj každoročné slávnosti vinobrania. Medzi symboly mesta patrí panoráma červených striech i stredoveké opevnenia v čele s Radničnou vežou a majestátnym hradom nad riekou Dyjí. A čo ešte len historické centrum s desiatkami útulných kaviarní a reštaurácií. Zabudnúť nemožno ani na tunajšie preslávené kaviarne, vinárstva a pivničky.

Znojemské podzemie je labyrint navzájom sa prepletajúcich podzemných chodieb, miestami až štyrmi poschodiami nad sebou, o celkovom rozsahu cca 25 km. Do tajomna môžete nahliadnuť na novej prehliadkovej trase s rozprávkovým až hororovým ladením.

Zámok Vranov nad Dyjí

K najpozoruhodnejším svetským stavbám stredoeurópskeho baroka patrí zámok Vranov nad Dyjí. Vznikol prestavbou z románskogotického hradu, ktorý je prvýkrát spomínaný v roku 1100. Dnes je zámok národnou kultúrnou pamiatkou a je situovaný v západnej časti Národného parku Podyjí. K dispozícii sú štyri prehliadkové okruhy.